החורף מגיע, האם שווה להתקין מערכת סולארית?

החורף מגיע, האם שווה להתקין מערכת סולארית?

מה לא נאמר על אנרגיה סולארית? אך נכון להיום יש לא מעט אי דיוקים בכל מה שקשור לאנרגיה סולארית. לכן על מנת שתוכלו לדעת בדיוק מה תקבלו כאשר אתם מתקינים מערכת סולארית בדירה שלכם, המאמר הבא יעסוק באחת מהשאלות החשובות ביותר – האם שווה להתקין מערכת סולארית בחורף? בחורף נמצא ממש מעבר לפינה, וזה בהחלט הזמן האידיאלי לעסוק בשאלה החשובה הזאת.

התקנת מערכת סולארית בחורף – האם זה כדאי?

אחת מהטענות הנפוצות ביותר הינה שמערכת סולארית לא מתפקדת כמו שצריך בימי החורף או בימים שבהם אין שמש. הרי מערכת סולארית מקבלת את מרבית האנרגיה שלה מקרני השמש, ולכן בימי החורף כמות ימי השמש הינה אפסית – ומכאן יכולה לעלות המחשבה כי התקנת מערכת סולארית איננה אפקטיבית בחורף. אז נתחיל מהשורה התחתונה, מדובר במחשבה לא נכונה.

כעת נוכל להרחיב קצת על התפקוד של המערכת הסולארית בימי גשם או בימים קרים. ראשית בואו נדבר על הנתונים היבשים – מתוך 365 ימים בשנה, בישראל ישנם לא פחות מ-300 ימי שמש. זה נתון מדהים ביחס לשאר המדינות באירופה שלעולם לא יכולים להגיע למצב של ישראל מבחינת כמות ימי השמש, ומהסיבה הזאת מדינת ישראל היא אופטימאלית ליצור אנגריה סולארית.

למרות שבימי החורף התפקוד של המערכת הסולארית איננו אופטימלית, אנו יכולים לסייע למערכת הסולארית הנמצאת בדירה שלכם לצבור אנרגיה בימי השמש החמים – וכך היא תוכל לנצל את האנרגיה שנשמרה לטובת אותם ימי חורף קרים. ישנן לא מעט מדינות באירופה הם מחצית מימי השמש בישראל, אך עדיין עם מערכות סולאריות מתקדמות אשר מאפשרות לכל התושבים ליהנות מחיסכון משמעותי בחשבון החשמל שלהם. כי היום כולם כבר מבינים שאנרגיה סולארית זה אחד מהדברים החשובים ביותר.

אז מה אתם צריכים לעשות? האמת היא שלא הרבה בכלל. התקשרו אלינו על מנת לקבל הצעת מחיר על מערכת חשמל סולארית מתקדמת אשר תקטין בצורה משמעותית את חשבון החשמל שלכם. כך תוכלו לתרום לסביבה, וגם לתרום לחשבון הבנק שלכם כאשר תקטינו את ההוצאות בצורה משמעותית בהשוואה למה שהתרגלתם.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...