למה חשוב לבצע בדיקת הר הביטוח לפני פתיחת פוליסה חדשה?

1806848-min

אם אתם מעוניינים לפתוח פוליסת ביטוח חדשה מכל סוג, חשוב שראשית כל תבצעו בדיקת ביטוחים מקיפה בהר ביטוח, אשר תעניק לכם את כל המידע אודות הביטוחים שכבר יש לכם. לא מעט אנשים מבוטחים בביטוחים שונים והם אפילו לא זוכרים שהם מבוטחים בביטוחים הללו. בכדי לוודא כי אין לכם ביטוח מהסוג שאתם מעוניינים לבחור בו וכי הביטוח שבחרתם בו דאז הוא המשתלם ביותר עבורכם, חשוב שתבצעו בדיקה יסודית וזריזה באמצעות הר ביטוח.

מהו הר הביטוח?

הר הביטוח הוא פרויקט ממשלתי בשרשרת הפסגות שמשרד האוצר ורשות הון ביטוח וחיסכון הכינו עבור הציבור הרחב. באתר תוכלו למצוא את כל פוליסות הביטוח שרכשתם בתחומי ביטוח כאלה ואחרים וכן פוליסות ביטוח על שם אדם שנפטר. מטרת משרד האוצר היא להקל על הציבור הרחב ולאפשר לכל אדם לדעת בצורה מדויקת כמה כסף הוא מוציא על ביטוחים שונים מדי חודש ואיזה ביטוחים שיש לו. כמו כן, האתר מאפשר לאדם לבדוק האם יש לו ביטוחים כפולים או מיותרים.

מדובר בעצם על מנוע לאיתור ביטוחים שניתן בחינם לפי מספר תעודת הזהות של האדם. כל שעליכם לעשות בעצם זה להזין פרטים מזהים והר הביטוח יעניק לכם מידע אודות כל פוליסות הביטוח שרשומות על השם שלכם.

מדוע חשוב שתבדקו בהר הביטוח טרם אתם פותחים פוליסת ביטוח חדשה?

אם הציעו לכם פוליסת ביטוח כלשהי שנראית לכם אטרקטיבית ומשתלמת מאוד, חשוב מאוד שתדעו כי טרם אתם בוחרים ללכת על הפוליסה המדוברת, חשוב שתבדקו בהר הביטוח אם אין לכם פוליסה מעין זאת שעשיתם בעבר על מנת שתימנעו מביטוחים כפולים. יחד עם זאת, חשוב מאוד גם שתבדקו במידה ואכן יש לכם פוליסה כזאת כבר, איזה פוליסה משתלמת לכם יותר. במידה והפוליסה שמציעים לכם טובה יותר, תוכלו לבחור בה ולבטל את הפוליסה שכבר יש לכם.

למידע נוסף – היועץ שלי מבית מלמד יועצים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
לירז רוזן

לירז רוזן

לירז סטודנטית למנהל עסקים, אוהבת את התחום ומסביב, ושמחה לשתף אתכם בידע שלה.

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...

החזרי מס

מי זכאי להחזרי מס

כל עובד במשק מחויב לשלם מס הכנסה אשר מחושב לפי גובה הכנסותיו בשנת המס. המס מנוכה מדי חודש משכרו של העובד. הניכויים מבוססים על חישוב

קרא עוד »
כריכה לספר

כריכה לספר ב-5 שלבים

אם כתבתם ספר ולא משנה מאיזה סוג, בוודאי כאשר מלאכת הכתיבה מסתיימת אתם בטוחים שהחלק הקשה בתהליך הכתיבה מאחוריכם. אולם, חשוב מאוד שתדעו שהשלב הגובל

קרא עוד »