למה חשוב לבצע בדיקת הר הביטוח לפני פתיחת פוליסה חדשה?

1806848-min

אם אתם מעוניינים לפתוח פוליסת ביטוח חדשה מכל סוג, חשוב שראשית כל תבצעו בדיקת ביטוחים מקיפה בהר ביטוח, אשר תעניק לכם את כל המידע אודות הביטוחים שכבר יש לכם. לא מעט אנשים מבוטחים בביטוחים שונים והם אפילו לא זוכרים שהם מבוטחים בביטוחים הללו. בכדי לוודא כי אין לכם ביטוח מהסוג שאתם מעוניינים לבחור בו וכי הביטוח שבחרתם בו דאז הוא המשתלם ביותר עבורכם, חשוב שתבצעו בדיקה יסודית וזריזה באמצעות הר ביטוח.

מהו הר הביטוח?

הר הביטוח הוא פרויקט ממשלתי בשרשרת הפסגות שמשרד האוצר ורשות הון ביטוח וחיסכון הכינו עבור הציבור הרחב. באתר תוכלו למצוא את כל פוליסות הביטוח שרכשתם בתחומי ביטוח כאלה ואחרים וכן פוליסות ביטוח על שם אדם שנפטר. מטרת משרד האוצר היא להקל על הציבור הרחב ולאפשר לכל אדם לדעת בצורה מדויקת כמה כסף הוא מוציא על ביטוחים שונים מדי חודש ואיזה ביטוחים שיש לו. כמו כן, האתר מאפשר לאדם לבדוק האם יש לו ביטוחים כפולים או מיותרים.

מדובר בעצם על מנוע לאיתור ביטוחים שניתן בחינם לפי מספר תעודת הזהות של האדם. כל שעליכם לעשות בעצם זה להזין פרטים מזהים והר הביטוח יעניק לכם מידע אודות כל פוליסות הביטוח שרשומות על השם שלכם.

מדוע חשוב שתבדקו בהר הביטוח טרם אתם פותחים פוליסת ביטוח חדשה?

אם הציעו לכם פוליסת ביטוח כלשהי שנראית לכם אטרקטיבית ומשתלמת מאוד, חשוב מאוד שתדעו כי טרם אתם בוחרים ללכת על הפוליסה המדוברת, חשוב שתבדקו בהר הביטוח אם אין לכם פוליסה מעין זאת שעשיתם בעבר על מנת שתימנעו מביטוחים כפולים. יחד עם זאת, חשוב מאוד גם שתבדקו במידה ואכן יש לכם פוליסה כזאת כבר, איזה פוליסה משתלמת לכם יותר. במידה והפוליסה שמציעים לכם טובה יותר, תוכלו לבחור בה ולבטל את הפוליסה שכבר יש לכם.

למידע נוסף – היועץ שלי מבית מלמד יועצים.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...