למה כדאי להשקיע בנדל"ן בפולין ?

נכסים בפולין

בשנים האחרונות אפשר לראות התעוררות כללית בכל מה שקשור לפולין. המדינה הייתה למקום בו כדאי מאד להשקעת נדל"ן, תיירים מכל העולם מגיעים אליה כדי לבלות במדינה היפהפייה וליהנות מקניות זולות ותאגידי ענק עולמיים קבעו בה את משרדיהם.

הסיבות לכך הן רבות וביניהן, הנדל"ן בפולין הוא זול ואפשר למצוא נכסים איכותיים במחירים מצוינים, זו מדינה שהיא כמעט ללא אבטלה, קיימת צמיחה תמידית בכל רבדי הכלכלה והם צועדים עם הקדמה בהרבה מאד תחומים.

רכישת נדל"ן בפולין 

עבור מי שמעוניין להשקיע כספים ובוחר לעשות זאת באחת המדינות מעבר לים ולא בישראל, פולין היא גן עדן למשקיעים. קונים דירה במצב תחזוקתי מצוין ובסביבת מגורים מובילה, בגודל הרצוי כמו לדוגמה שלושה או ארבעה חדרים, ראו כאן.

בכל הערים המרכזיות בפולין יש דרישה לדירות להשכרה, עבור הכמות העצומה של העובדים שעובדים בתאגידים הענקיים, עבור משפחות ועבור הסטודנטים הרבים שלומדים באוניברסיטאות ובמכללות.

השכרת הנכסים 

ברוב המקרים קל מאד למצוא שוכרים ראויים תוך פרק זמן קצר. בעלי הנכס משכירים את הדירה בדרך כלל לשנה ובמקרים רבים החוזה ממשיך להתחדש גם בשנים שלאחר מכן. המשקיע יוצר לעצמו הכנסה פאסיבית קבועה של סכומי כסף נאים.

רכישת דירה בפולין 

רצוי לבצע את מהלך ההשקעה באמצעות חברה ישראלית שפועלת בפולין, שיש לה רזומה חיובי לאור כל העסקאות שבוצעו דרכה. חברה זו מלווה את הישראלים לאורך כל הדרך. הלקוחות רוכשים נכסים במיקומים מעולים במחירים נמוכים באופן משמעותי מהעלויות של נכסים מקבילים במדינות אחרות באירופה ובטח ובטח בישראל.

התשואה המינימלית בתחום השקעות נדל"ן בפולין, היא בשיעור של % 6.5 ועם הזמן קיימת הערכה שמחירו של הנכס יעלה בהתמדה. בדרך זו בעל הנכס מרוויח משתי האופציות.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
לירז רוזן

לירז רוזן

לירז סטודנטית למנהל עסקים, אוהבת את התחום ומסביב, ושמחה לשתף אתכם בידע שלה.

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...

החסרונות של ניאגרה סמויה

מה החסרונות של ניאגרה סמויה

הניאגרה הסמויה הפכה בשנים האחרונות לניאגרה האידיאלית עבור כל בית. ניאגרה סמויה תוביל עם כמה יתרונות משמעותיים על פני הניאגרה הרגילה או החשופה, אך לעומת

קרא עוד »

חישוב שכר, איך זה מתבצע?

אם אתם בעלי עסק הזקוקים לעובדים, חשוב כי את השכר שתציעו לעובדים במחלקות או בתפקידים שונים – תדעו לחשב תוך לקיחת ההוצאות שלכם וההכנסות של

קרא עוד »
מספר חברה בארה"ב לצרכי מס

מה זה מספר EIN?

כל אחד שרוצה להרוויח בארה״ב ולהקים בה עסקים יצטרך להשיג לעצמו מספר זיהוי EIN. מדובר בעצם במספר זיהוי של החברה למול רשויות המיסים האמריקניות. בעזרתו

קרא עוד »