מה עושים עם רכב מושבת?

פירוק רכבים בחברת DBC

מגרש לפירוק רכבים זה המקום האחרון של כלי רכב שכבר אין יותר מה לעשות אתו. מדובר באפשרות הטובה ביותר עבור מכונית שכבר אין לה יותר מה לעשות על הכביש והיא כבר לא תצלח לשום דבר. כלומר אי אפשר יותר לתקן אותה ואי אפשר לעשות בה שימוש. הפירוק הוא למעשה נועד לצורך שימוש בחלקים של המכונית לצורך תיקון מכוניות אחרות, קראו בהרחבה.

מגרש לפירוק – כל הצדדים מרוויחים

כאשר מעבירים את המכונית למגרש לפירוק, מי זה שמרוויח מהדבר? מי נהנה מהדבר?

אז כאן חשוב לדעת כי המוצא הזה של מגרש לפירוק הוא לא סתם סוג של 'התאבדות'. מדובר בתהליך יעיל במיוחד וכל הצדדים מרוויחים מכך.

הראשון שמרוויח זה בעל הרכב. הוא מוצא סוף סוף מישהו שישלם לו עבור הגרוטאה שלו. זה אמנם לא יהיה סכום כסף גבוה אשר בו אפשר יהיה לרכוש מכונית חדשה. אך אין ספק כי הכסף שיתקבל יהיה שווה איכשהו וזה בטוח יותר מ'כלום'.

השני שמרוויח זה בעל המגרש למטרת פירוק רכבים בחברת DBC. הוא למעשה מקבל 'סחורה' שהוא יכול לעשות בה שימוש ולהרוויח ממנה. הוא יפרק את המכונית לגורמים ואת החלקים הללו הוא יוכל להעמיד על המדפים ולמכור כחלקי חילוף.

הלקוחות של המגרש – אנשים אשר זקוקים לחלקי חילוף לצורך תיקון הרכב שלהם ייהנו מאוד מכך שהם יוכלו לרוכש את חלקי החילוף הנדרשים לרכב שלהם בלי שיהיה עליהם להמתין עד שיגיעו החלקים המקוריים או הלא מקוריים. יש להם את כל מה שהם צריכים במגרש והם מקבלים הכול במחיר סביר ומידי.

הסביבה מרוויחה – יש גם תרומה למען איכות הסביבה כאשר נעשה שימוש חוזר בחלקי הרכב ואלה אינם מושמדים סתם כך, אז ברור שמגרש פירוק היא הכתובת לכל רכב מושבת.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...