מה עושים במקרה והעסק נשרף

העסק נשרף

כל מי שמחזיק בעסק עצמאי, יודע כי ישנם פרמטרים שונים שיש לדאוג להם. יש צורך לדאוג להתנהלות התקינה של העסק, לוודא כי הספקים מספקים את הסחורה האיכותית ביותר וכי הלקוחות מקבלים שירות מקצועי ואמין. כמו כן, יש צורך להתנהל נכון מול רואה החשבון של העסק, לוודא כי כל המיסים משולמים בזמן וכי העסק פועל בצורה תקינה ויעילה. בעל העסק נאלץ להתמודד עם מגוון עצום של בעיות ומכשולים שונים במהלך היום שלו, דבר שגורם לו לשכוח מהתמונה הגדולה. חשוב לזכור כי כל עסק עלול למצוא את עצמו במצב לא צפוי, כגון שריפה. אין ספק כי מדובר על שוק טוטאלי לבעל העסק ולעובדים, היות ובמקרה מסוג זה לא ברור כלל מה ניתן לעשות וכיצד להתקדם. לכן הנושא של התקנת מערכות גילוי וכיבוי אש כל כך חשוב.

מה עושים במקרה והעסק נשרף – טיפים ועצות שכדאי להכיר!

קודם כל, חשוב לזכור כי מדובר על חוויה לא פשוטה ולכן מומלץ להתחיל בכמה נשימות עמוקות, על מנת להירגע ולהתחיל לחשוב בצורה צלולה יותר. השלב הבא יהיה לפנות לחברת הביטוח, על מנת לקבל את הפיצויים המגיעים לכם. רוב העסקים מבטחים את העסק שלהם כנגד שריפה, ולכן חברת הביטוח אמורה לפצות את בעל העסק במקרים מסוג זה. עם זאת, חשוב לברר היטב את היקף הנזק שנגרם לעסק כתוצאה מהשריפה וכמובן לנסות להבין מה גרם לכך. מומלץ להזמין למקום שמאי נזקים פרטי, על מנת לקבל דוח מפורט המעריך את היקף הנזק. דוח זה יכול לשמש את בעל העסק, על מנת לוודא כי חברת הביטוח אכן משלמת לו את הפיצוי המתאים. כמו כן, מומלץ לבצע בדיקת מבנים, בדיקת מערכת הגז ובדיקת מערכת החשמל, על מנת לוודא את היקף הנזק ולוודא את התקינות של המערכות הקריטיות לפעילות העסק.

נכנסתם לחובות בעקבות השריפה בעסק? פנו אל משרד עורכי דין להסדרי חובות

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
לירז רוזן

לירז רוזן

לירז סטודנטית למנהל עסקים, אוהבת את התחום ומסביב, ושמחה לשתף אתכם בידע שלה.

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...

הסכם ממון

הסכם ממון – אם כן מתי?

פרידה של בני זוג כרוכה בהרבה נושאים וסעיפים. אם יש ילדים הם תופסים את המקום המרכזי. אך גם הנושאים הכספיים מהווים נושא בעל חשיבות רבה.

קרא עוד »
פירוק רכבים בחברת DBC

מה עושים עם רכב מושבת?

מגרש לפירוק רכבים זה המקום האחרון של כלי רכב שכבר אין יותר מה לעשות אתו. מדובר באפשרות הטובה ביותר עבור מכונית שכבר אין לה יותר

קרא עוד »