איזה ספורט אפשר לעשות בזמן הקורונה?

1255696-min

זמן קורונה הוא זמן לא רגיל. הנגיף הזעיר הזה הצליח לחולל מהומה של ממש בחיים של כולנו. אין מי שסדר יומו לא השתנה בגין הקורונה. אין עבודה שגרתית ואין לימודים במוסדות הלימוד. אין מרכזי קניות פעילים כרגיל וכל המדינה עוברת טלטלה עצומה שמכניסה את כולנו למציאות הזויה ובלתי מוכרת בעליל. אבל יש דברים שהם מוגדרים כחיוניים. שהם חשובים לכל אחד ואחת גם בתקופת חירום. שכן ללא צרכים חיוניים אנחנו עלולים חלילה להזיק לעצמנו ולגלות כי השמירה מפני הנגיף גרמה לנזקים אחרים ופגעה בשגרת החיים הסבירה.

ספורט – צורך חיוני ובסיסי לכל אחד

מסתבר כי פעילות גופנית היא צורך חיוני מהראשונים ממש. כן, ללא פעילות גופנית ובלי כושר יומי אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מסורבלים, משמינים וחלילה מפתחים תופעות בריאות לא רצויות. מה שאומר שעל פעילות ספורטיבית חובה להקפיד. וגם אם אנחנו ספונים בתוך הבית ולא יוצאים שלא לצורך חיוני, על פעילות ספורט אסור לנו לוותר. פעילות ספורטיבית שמתאימה לימי הקורונה היא אמנם מוגבלת ומגבילה. אבל באין ברירה אחרת – נהיה חייבים להתמיד בה.

ספורט ביתי בעזרת ציוד אישי

אחד הפתרונות האפשריים והזמינים ביותר הוא ספורט בתוך הבית. כן, אין לנו אפשרות לצאת לטייל, אין אפשרות לבקר במכוני כושר או בקבוצות התעמלות. ולכן אנחנו חייבים למצוא פתרונות בהם אנחנו נתעמל עם עצמנו, או לצד המשפחה הגרעינית שלנו כמו שימוש במשקולות בבית או בתיק ספורט כאשר יוצאים לריצה בקירבת הבית. רק כך נוכל לשמור על כושר בזמן הקורונה. כדי להצליח בכך עלינו להצטייד עם ציוד משלנו. ציוד עליו נוכל לשמור מחוטא ונקי, ולהשתמש בו ללא חשש כי חולה מאומת נגע בה והותיר עליו נגיפים מאיימים. הציוד הנוח יקל מעלינו ויועיל לנו בפעילות ספורט הולמת.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...