מה צריך לדעת לפני שמשכירים מבנה תעשיה?

מבני תעשייה להשכרה

המאמר באדיבות http://nadlangroup-il.com

לא כל עסק ולא כל מפעל מצליח להגיע למבנה משלו. רבים הם אלו שבוחרים לשכור מבנה לצורך המפעל שלו ורק לאחר זמן, כאשר הם מצליחים להתבסס הם רוכשים לעצמם מבנה קבוע.

על מה חשוב לשים לב כאשר באים לשכור מבני תעשייה להשכרה?

על מנת שניתן יהיה להצליח בעסק חשוב מאוד לשים לב לכמה וכמה דברים חשובים כי רק כך העסק יוכל להתבסס.

  1. תנאים מתאימים – חשוב שיהיו תנאים מתאימים לעסק על מנת שהעבודה תוכל להתנהל היטב. המכונות והציוד המקצועי הנמצאים בתעשייה הם לעיתים גדולים ויש צורך למצוא לכל מכונה ולכל חפץ את המיקום המדויק והנוח. אם לא יהיה מקום לכל דבר, המפעל לא יוכל לתפקד כראוי.  
  2. אזור מתאים – לכל מפעל וכל תעשייה יש את האזור שעשוי להתאים לו. יש להתייחס לכמה וכמה נקודות כאשר רוצים לבחור את האזור אשר ממנו יפעילו את התעשייה.
  3. סמיכות לספקים – חשוב שהמפעל יהיה ממוקם סמוך לחנויות הציוד או לספקים שאמורים לספק את הציוד למפעל. כך יהיה הרבה יותר קל להתנהל וכן לא ייווצר מצב שהעסק נתקע ולא יכול להמשיך בעבודה בגלל שחלק מהציוד צריך להגיע ממרחקים.
  4. הרחק ממקום מגורים – ישנם מפעלי תעשייה שחייבים לקבוע את מושבם הרחק ממקום מגורים או אזורים מיושבים. אם זה בגלל הרעשים החזקים באזור היוצאים מהמיכון של המקום ואם זה בגלל החומרים המסוכנים הנפלטים מהמכונות הללו. אם המפעל שלכם הוא גם כזה, חשוב מאוד לשים לב ולבחור באזור שאכן לא יעיק ולא יפריע לתושבים אשר מתגוררים באזור.
  5. חניה קרובה – רוב רובם של מפעלי התעשייה נעזרים בכלי תחבורה כבדים. אם זה לצורך ייבוא הציוד למקום ואם זה לצורך מכירת המוצרים המוכנים. אם לא תהיה חנייה נוחה וצמודה, הרי שהדבר יסרבל מאוד את כל ההתנהלות. חשוב מאוד לשים לב לדבר ולבחור אך ורק במקום עם גישה נוחה לכלי רכב.

אחרי שתשימו לב לכל הנתונים הללו, ברור שיהיה לכם הרבה יותר קל ופשוט לבחור את המבנה המתאים לכם שיענה על הצרכים שלכם.

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
לירז רוזן

לירז רוזן

לירז סטודנטית למנהל עסקים, אוהבת את התחום ומסביב, ושמחה לשתף אתכם בידע שלה.

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...

החזרי מס

מי זכאי להחזרי מס

כל עובד במשק מחויב לשלם מס הכנסה אשר מחושב לפי גובה הכנסותיו בשנת המס. המס מנוכה מדי חודש משכרו של העובד. הניכויים מבוססים על חישוב

קרא עוד »
השקעות בנדל"ן בחוץ לארץ

האם קימת בועת נדל"ן גם בחו"ל?

המצב של הנדל"ן בארץ בהחלט מעורר דאגה. בועת הנדל"ן מעוררת קושי בקרב רבים. במיוחד בין אלו אשר מעוניינים לרכוש לעצמם דירה למגורים, ומוצאים את עצמם

קרא עוד »
ג'וב קרוב

מחפש עבודה – חפש קרוב לבית

המאמר באדיבות jobkarov מחפש עבודה חדשה? למה לחפש עבודה בכל רחבי הארץ ולהתפשר על זמני הנסיעות? שווה לחפש קרוב לבית. אולי המטמון שלכם לא מתחבא רחוק

קרא עוד »