מה המחיר שתשלמו על ניקוי דירה?

בשנים עברו לא היה קיים המושג של שירותי פוליש וניקיון. אולי רק אצל אנשים אמידים מאוד או משפחות עשירות. וזאת מכיוון שאנשים (או יותר נכון – הנשים) שהו בבית ברוב שעות היום ויכלו לעשות זאת בעצמם.

אך כיום, כאשר בני הבית נמצאים מחוצה לו במרבית שעות הערות, הם לא תמיד יכולים להקדיש זמן לניקוי הדירה שלהם וצריכים להיעזר בנותני שירות שיעשו את הניקיון עבורם.

מי ינקה את הדירה שלי?

כאמור, אנשים רבים אינם יכולים לנקות את הדירה שלהם בכוחות עצמם וזאת, מסיבות שונות. יש את אלה שפשוט לא מגיעים לכך, הם עובדים הרבה שעות ביום בעבודה תובענית ומלחיצה וכאשר הם מגיעים הביתה בסוף היום, הם רק רוצים לנוח ולא לנקות.

יש כאלה שלא יכולים לעשות זאת מסיבות פיזיות. הם מוגבלים בצורה כלשהיא וזה מה שמונע מהם את היכולת לשטוף את הרצפה, לנקות את הרהיטים ביסודיות וכן הלאה. ויש את אלה שפשוט מרשים לעצמם יותר, כאלה שלא אוהבים לנקות, ומעדיפים לשכור מישה ושיעשה זאת עבורם.

כמה עולה ניקוי דירה?

מחיר לניקוי דירה נקבע על פי מספר פרמטרים בסיסיים והגיוניים מאוד – קודם כל, גודל הדירה. ככל שהדירה גדולה יותר והשטח הדרוש לניקיון הינו רחב יותר, המחיר יהיה גבוה יותר. כך גם ישנה התייחסות למספר אנשי הצוות שנדרשים לעבודת הניקיון ומכיוון שיש לשלם לכל אחד, מחיר ניקוי דירה יתייחס גם לכך.

פרמטר נוסף שמשפיע על מחיר ניקוי דירה הוא השעות בהן מתבצע הניקוי. כאשר מדובר בשעות היום, התעריף יהיה אחד, אך במידה ומדובר בניקיון לילה יהיה התעריף גבוה יותר. בנוסף, מחשבים בערך את סך השעות הדרוש לניקיון ומתייחסים גם אליהן בעת חישוב המחיר הסופי.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...