מהי בדיקה סביבתית?

בדיקה סביבתית

לא מעט מקומות עבודה, בנייני מגורים או אזורים עירוניים שונים דורשים מדי פעם בפעם בדיקה סביבתית. מטרתה של בדיקה זו היא לוודא שהסביבה או המרחב הנתון הוא בטוח עבור שהייה של אוכלוסייה בו. בדיקה סביבתית היא בדיקה אשר המשרד לאיכות הסביבה קובע כי היא נחוצה מאוד עבור לא מעט גופים. בדיקה זו חייבת להתבצע על ידי אנשי המקצוע המתאימים והטובים ביותר בתחום בדיקות מעין אלה.

איזה מזהמי אוויר בודקת בדיקה סביבתית?

בדיקות סביבתיות מודדות מזהמי אוויר כגון: תחמוצת גופרית, תחמוצות חנקן, אוזון, פחמן דו חמצני ועוד. ישנם לא מעט חומרים אשר נדרשים על פי החוק להימצא באוויר על פי ערכי ייחוס קבועים. במידה וישנם חומרים המצויים באוויר ברמה גבוהה יותר מערכי הייחוס המדוברים, הרי שמדובר על דבר לא תקין שיכול לפגוע בבריאותו של כל אדם המצוי בסביבה. בדיקות סביבתיות לרוב מתבצעות בנקודות ספציפיות ובמקומות ספציפיים כגון: אזורים שבהם קיימת עבודה תעשייתית, נקודות תחבורה משמעותיות כגון: כבישים גדולים ועוד וכן באזורים שבהם ישנו חשש למזהמים ברמה גבוהה.

מהי מטרת הבדיקה הסביבתית?

מטרתה של הבדיקה הסביבתית היא לקבוע מדיניות שתאפשר את הפחתת פליטות החומרים המסוכנים לאוויר במקום כזה או אחר על מנת לצמצם את זיהום האוויר. כמו כן, מטרת הבדיקה המדוברת היא לקבוע את ערכי איכות האוויר במקום בו היא מתבצעת. במקומות שבהם ישנה פליטה משמעותית של חומרים לא טובים לאוויר, אין ספק שיש צורך ליידע את כל מי שמצוי בסביבה דרך קבע ולבצע את כל הפעולות הנדרשות בכדי למגר עד כמה שניתן את הפליטה הלא מבוקרת של חומרים מסוכנים לאוויר שגורמת למקום להיות לא בטוח לשהייה.

חשוב מאוד שבדיקה סביבתית תתבצע על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, כפי שניתן למצוא באתר https://radon.co.il/!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
לירז רוזן

לירז רוזן

לירז סטודנטית למנהל עסקים, אוהבת את התחום ומסביב, ושמחה לשתף אתכם בידע שלה.

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...

השקעות בנדל"ן בחוץ לארץ

האם קימת בועת נדל"ן גם בחו"ל?

המצב של הנדל"ן בארץ בהחלט מעורר דאגה. בועת הנדל"ן מעוררת קושי בקרב רבים. במיוחד בין אלו אשר מעוניינים לרכוש לעצמם דירה למגורים, ומוצאים את עצמם

קרא עוד »
מספר Ein

מספר Ein- כל מה שצריך לדעת

מספר Ein- Employer Identification Number, הינו מספר אשר משמש לזיהוי גופים עסקיים ברשויות המס האמריקאיות. מספר Ein מקביל למספר ח.פ ברשויות המס הישראליות, אך להבדיל

קרא עוד »