הדרכת מוקדי מכירות טלפוניים – לדעת להוביל נכון את הלקוח

1968600-min

מוקדי טלפונים שמוכרים מוצרים כמו למשל, בנק, חברות סלולר, צריכים הדרכת מכירות כל הזמן כדי לשפר ולשכלל את מערך המכירות שלהם. כמו כן, חשוב להבין שגם בעולם המכירות לא הכול יעבוד כל הזמן וצריך להיות עם יד על הדופק מהבחינה הזו.

כשמדריכים מוקדי מכירות, השאיפה היא להוציא לכולם תסריט מכירה ברור ובעיקר פשוט. לא לסבך את הדברים, אלא להשאיר אותם פשוטים. זאת, כדי שגם הלקוח שמעבר לקו יבין בדיוק מה הוא מקבל ולמה זה כדאי לו.

אז מה כוללת הדרכה של מוקדי מכירות טלפוניים? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

הדרכת מוקדי מכירות טלפוניים:

הדרכה של מוקדי מכירות טלפוניים היא הדרכה כללית יותר ואינה מתמקדת בטכניקות מכירה קשות, כלומר, על פי רוב סוג המוצרים אינו מצריך את זה. כמה שהתסריט של המכירה יהיה יותר טוב, ככה הוא ימכור יותר.

אבל שוב, גם בהדרכות כאלו הבסיס והמבוא למכירות לוקח חלק חשוב. ללא הבסיס יוכלו להיות שני אנשי מכירות, אחד משתמש בתסריט ומצליח למכור ואחד לא מצליח.

הבסיס למכירות הוא לדעת איך לגשת נכון לתחום. איך להתייחס ללקוח שמדבר אתך בטלפון, סוף סוף מדובר בבן אדם ולא באובייקט שכל מה שאתם רוצים זה רק למכור לו את חבילת השירות כדי שתקבלו עוד בונוס.

את הבסיס הזה צריך להפנים ולא מספיק להבין אותו. רק כך אפשר להתקדם לשלב השני בהצלחה וללמוד את התסריט המתאים, את טכניקות המכירה כדי למנוע התנגדויות ועוד.

את ההדרכה אפשר להעביר בצורה כללית לכולם או לעבוד עם כל איש מכירות בצוות בצורה אישית.

פנו אלינו לקבלת מידע נוסף – http://alro.co.il/.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...