הרמת כוסית – איך עושים את זה כמו שצריך

הרמת כוסית - איך עושים את זה כמו שצריך

במשרדים רבים נוהגים לארגן מפגשי הרמות כוסית כמה ימים לפני ראש השנה וכמה ימים לפני פסח. האמירה המסורתית של חג שמח ושנה טובה מקבלת משמעות עמוקה הרבה יותר במקום העבודה, כיוון שבדרך כלל רק פעמיים בשנה מתקיימים מפגשים רבי משתתפים כאלו שבהם כל העובדים נפגשים יחד. 

זוהי הזדמנות יוצאת דופן עבור אנשי ההנהלה להביע את שביעות רצונם ממוסר העבודה של הצוותים, תחושת השייכות, הנתינה וכל התנהלות אשר ראויה לשבח. הדברים הללו של ההנהלה מחמיאים מאד והם יוצרים אווירה נעימה, ביתית וחמימה, אשר תוביל גם להמשך עשייה ופרודוקטיביות בחודשים שלאחר מכן.

הרמת כוסית – איך עושים זאת כמו שצריך

כדי להעניק תחושה חיובית לעובדים ולנצור את הרגעים המיוחדים הללו, חשוב להקדיש חשיבה מראש על הכיבוד אשר יוגש להם. המגמה היא להזמין מראש מטעמים ומאכלי מזון אשר יגרמו להנאה רבה לכולם.

לשם כך, כדאי להתייעץ עם הנציגים המיומנים של חברת הקייטרינג אשר עורכים מדי יום אירועים רבים. הם המומחים אשר ימליצו אילו סוגי מגשים להזמין ובאיזו כמות בהתאם למספר העובדים. ההמלצה שלהם היא חשובה ביותר, כיון שהם יודעים אילו מאכלים זוכים להצלחה כבירה והמגשים מתרוקנים במהירות ומהם המאכלים אשר מתאימים גם לטבעוניים, לצמחוניים ולעובדים אשר אינם אוכלים מאכלים אשר מכילים גלוטן. 

מתוך ההיצע הגדול של המוצרים הקיימים באתר https://www.canapes.co.il/ , חשוב לדאוג לכך שגם העובדים הללו ייהנו מארוחה משביעה וטעימה.

אסתטיקה בכנס הרמת כוסית 

מעבר לעובדה שמדובר במאכלים טעימים ומוקפדים, יש לשים דגש על האסתטיקה ועל הנראות הכללית של המגשים הצבעוניים המונחים על השולחנות העטופים במפות יפהפיות. החשיבה על כל פרט ופרט יוצרת הרמוניה נפלאה לשמחתם של העובדים.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...