מה החסרונות של ניאגרה סמויה

החסרונות של ניאגרה סמויה

הניאגרה הסמויה הפכה בשנים האחרונות לניאגרה האידיאלית עבור כל בית. ניאגרה סמויה תוביל עם כמה יתרונות משמעותיים על פני הניאגרה הרגילה או החשופה, אך לעומת זאת החסרונות שלה יהיו רבים ומשמעותיים לא פחות מהיתרונות.

בבתים רבים בישראל כבר מותקנות הניאגרות הסמויות, זאת בשל המראה היפה והאסטטי שחדר השירותים מקבל, אך ברגע שניאגרות אלו יתחילו לעשות קצת בעיות והתקלות יתחילו לצוץ, תידרשו לבעל מלאכה מתאים שידע לגלות את התקלה ולהגיע אליה ולטפל בה.

> קראו על תיקון ניאגרה סמויה מדגם שוואב

מהם החסרונות של הניאגרה הסמויה

התקלות בניאגרה סמויה יהיו אותם תקלות כבכל ניאגרה רגילה, אך החיסרון של הניאגרה הסמויה היא אופן תיקון התקלה.

  • גילוי התקלה – בכדי לגלות מהי התקלה בניאגרה סמויה, הרי שלא נוכל לראות מול עינינו מהי התקלה, לכך נדרש לאינסטלטור שמכיר ויודע היטב את נבכי הניאגרה הסמויה ויוכל לגלות מהי התקלה שמפריעה לתפקודה הפעיל של הניאגרה.
  • תיקון התקלה – הוצאת מערכת הניאגרה הקלוקלת והחזרתה תתלווה בקושי בשל הפתח הקטן שרק דרכו יהיה אפשר להוציא את המערכת. כך גם החזרתה של המערכת והתקנתה במקום המיועד, יתלוה בקושי בשל חוסר האפשרות לראות מה קורה שם בפנים.
  • חלקי חילוף – חלקי החילוף של הניאגרה הסמויה, יהיו חייבים להיות זהים לחלקים המקוריים של החברה, זאת בגלל השוני הגדול בין כל יצרני הניאגרות הסמויות ולא תמיד יהיה אפשר להשיג אותם בקלות ולעיתים גם יעלו הרבה מאוד כסף.

מי יתקן את הניאגרה הסמויה

כמו שכבר הבנתם, לא יהיה אפשרי לתקון את הניאגרה הסמויה באופן עצמאי, אבל מי כן יוכל לעשות זאת מבלי הוצאות מיותרות?

לא כל אינסטלטור ידע איך לטפל בניאגרה סמויה או איך לספק שרות לניאגרה סמויה מהסיבה הפשוטה שלא יוכל לראות מול עיניו מהי התקלה וגם לא תמיד יהיה לאותו אינסטלטור את הידע הנדרש בכדי לטפל בניאגרות אלו.

אצלנו תוכלו למצוא את הטכנאי המתאים עם ידע וניסיון מצטבר, שידע לטפל ולתקן את כל סוגי התקלות, החל מנזילות ועד לכל תיקון שיידרש במיכל ההדחה ובניאגרה הסמויה, במחירים הוגנים ובשירות אדיב לשביעות רצונם של הלקוחות.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...