הלוואה בערבות המדינה

1972184 (2)-min

אם אתם זקוקים להלוואה להקים עסק חדש משלכם או שיש לכם כבר עסק קיים ואתם זקוקים להלוואה כדי לתחזק או לטפח אותו אתם יכולים להגיש בקשה להלוואה בערבות המדינה. הלוואה זו מוגשת בצירוף טפסי ההלוואה ותוכנית עסקית מקצועית ומסודרת לקרן בערבות המדינה, אשר בוחנת היטב את הבקשה שלכם ובמידה ותראה לנכון תעביר אישור לבנק עבור גובה ההלוואה שהם מוכנים להיות ערבים לו. יש 3 מסלולים עבור הלוואה מסוג זה או עבור משכנתא חוץ בנקאית.

אילו סוגי מסלולים קיימים?

  • מסלול לעסקים בהקמה – רוצים להקים עסק חדש משלכם? אין לכם מספיק כסף כדי לעשות את זה וזקוקים לתוספת של כמה עשרות/מאות אלפי שקלים נוספים להון האישי שלכם? תוכלו בהחלט להגיש בקשה להלוואה בערבות המדינה.
  • מסלול השקעות – זהו מסלול עבור עסקים המעוניינים להשקיע בפיתוח החברה כמו בניית סניף חדש, הוספת מחלקה חדשה לחברה ועוד. הרעיון יהיה עלות מול תועלת ואם תצליחו להציג שהשדרוג הזה אל מול העלויות הנלוות לו גם לאחר השדרוג (כמו למשל משכורות והוצאות על עובדים חדשים) יהיה משתלם אז יש סיכוי טוב שתוכלו לקבל הלוואה.
  • מסלול הון חוזר – מסלול הלוואה בערבות המדינה לעסקים שאצלם יש בעיה של תזרים בשל ענייני ניהול מלאי, מימון לקוחות, ייבוא/ייצוא ועוד. הוצאות כבדות עשויות להכביד על העבודה ולפגוע בה ולכן תזרים מזומנים נוסף יכול לסייע בעבודה השוטפת לניהול תזרים כלכלי תקין.

מהם תנאי ההלוואה?

תנאי ההלוואה יהיו בדרך כלל ריבית של פריים + 3.5% או מעט פחות מכך. ניתן יהיה לפרוס את ההלוואה ל5 שנים עם חצי שנה גרייס. במידה ותרצו לפרוע את ההלוואה לפני הזמן לא תצטרכו לשלם עמלת פירעון מוקדם. יש כמה עמלות נוספות שתצטרכו לשלם בהתאם לסוג הבקשה שלכם, גובה המחזור העסקי שלכם וכו'. כדאי להיוועץ על כך עם יועץ פיננסי מוסמך ומנוסה שילווה אתכם בתהליך, יכין עבורכם את התוכנית העסקית ויסייע בליווי בהגשת הבקשה.

מוזמנים לפנות אל פרץ פיננסים.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...