פותחים עסק? החשיבות של הלוגו

פותחים עסק? החשיבות של הלוגו

מי מספר את הסיפור של העסק שלכם במינימום מילים? מי מעביר את כל מה שהעסק שלכם משדר, את המהות שלו? מי הוא בעצם הלב של העסק שלכם? אכן, לא טעיתם, זהו הלוגו שמגלם בתוכו  את כל מהותו של העסק שלכם. סוד הצלחתו של כל עסק טמון בחובו של עיצוב לוגו מקצועי בידי סטודיו מומחה לעיצוב.

לוגו שמעוצב ביד מקצועית מקרין מסר חד של אמינות ורצינות בלי מילים, או עם מעט כאלו. בדרך כלל, ניתן להסתפק בלוגו שהינו ייחודי וחד משמעי, כזה שנשמר בתודעתו של הלקוח, ובעת הצורך יישלף מהתא שבו נשמר, ויגרום ללקוח לפנות לבית העסק.

הלוגו למעשה מייצג את העסק שלכם בכל החזיתות: במודעות שתפרסמו בעיתונים, בקמפיינים ברשת, באתר הבית ובניירת המשרדית. לכן, אם הלוגו שלכם חלילה לא יהיה עשוי בצורה נכונה ומקצועית – הוא עשוי להמיט עליכם אסון תדמיתי, מה שיגרום נזק ישיר לעסק שלכם.

איך סוחפים לקוחות?

אנחנו נמצאים בעידן תחרותי קשוח, אלפי נותני שירות מתחרים על כל לקוח פוטנציאלי, אין סוף בעלי עסקים מתחרים על ליבו של כל קליינט עתידי.

בעידן כזה משקלם של המיתוג והלוגו כבד יותר. אז תפקידו של הלוגו הוא לא רק לגרום לכם להיות בולטים בנישה שלכם, אלא בנוסף לזאת, אם הלוגו יבדל את העסק שלכם מכל השאר שמסביב, אם הלוגו שלכם יביע את הערכים של העסק ואת תפיסת העולם שלו, ויפנה בצורה ממוקדת לקהל היעד המועדף עליכם – אזי יש לכם סיכוי טוב לסחוף אליכם לקוחות כמו במגנט.

מי יעצב לי לוגו?

אז אם אתם עומדים לפני עיצוב לוגו, אתם כבר ודאי יודעים – חשוב לפנות לחברת עיצוב מקצועית בעלת מוניטין של שנים בתחום, כזו שיש לה המלצות חמות מלקוחות שכבר עברו את התהליך שאתם עומדים בפניו, והם מהווים למעשה הוכחה לכך שהלוגו אכן עוצב בצוהר מקצועית, וכי הוא אכן עשוה את פעולתו. כמו כן חשוב שתבדקו את רמת השירות שנותן הסטודיו לעיצוב, ומה הם התנאים שהוא מציע בעסקת מיתוג.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...