סגולות הספירולינה: סופר פוד עם הרבה מה להציע

ספירולינה

בשנים האחרונות נדמה שיותר ויותר אנשים משתמשים בספירולינה. בין אם זה באבקה ובין אם זה בכדורים. אין ספ' כי תוסף זה כבש את העולם והפך להיות לפריט מבוקש ופופולארי בקרב רבים. אבל מה סוד הקסם? ריכזנו מידע בנושא.

מהי ספירולינה ולמה היא כל כך פופולארית?

ראשית נציין כי ספירולינה היא תוסף בריא ומזין, אשר גדלה כאצה כחולה-ירוקה, במים מתוקים ומכילה בתוכה מרכיבים חיוניים לגוף כמו, מינראליים, חלבונים, ויטמינים, נוגדי חמצון ועוד. היא נחשבת לסופר פוד, בגל כמות המרכיבים הגדולה שהיא מכילה והמינונים המשמעותיים שלהם.

אנשים רבים בוחרים להשתמש בה באופן תדיר, בגלל כמות ואיכות המרכיבים השונים שהיא מכילה. אך מעבר לכך, יש לה סגולות רבות אשר נובעים מהמרכיבים שלה.

  • טובה להתאוששות – אחת הסגולות הנפוצות של הספירולינה. היא מאוד טובה להתאוששות ולשיקום. מאחר והיא מכילה הרבה מאוד חלבונים וויטמינים, הרי שהיא חיונית לגוף שלנו, בין אם זה אחרי פעילות גופנית מאומצת או כשאנחנו מרגישים חסרי אנרגיה.
  • טובה לעור – במהלך הזמן, כידוע, אנחנו מזדקנים והעור שלנו הופך להיות מאוד מקומט ולהכיל כתמים שונים. ספירולינה יכולה לעזור בזכות חומרים שמנקים רעלים מהגוף ועוזרים בהתחדשות התאים המתים.
  • חיזוק המערכת החיסונית – בספירולינה ישנם מרכיבים שמאפשרים להתגבר על זיהומים, דלקות, וכן לבלום היווצרות ותנועות של רדיקליים חופשיים.

מי צריך להשתמש בספירולינה וכיצד אפשר לעשות זאת?

בעיקרון, הספירולינה יכולה לעזור לכל אחד ואחת, אך הדגש הוא בעיקר על ספורטאים מקצועיים או חובבנים, אשר מבצעים פעילות גופנית מאומצת וכן אנשים שמתמודדים עם דלקות, אלרגיות, וכן אנשים מבוגרים שהמערכת החיסונית יותר חלשה.

ניתן להשתמש בספירולינה בשתי צורות עיקריות, כדורים ואבקה. ניתן לקחת את הכדורים ללא מרשם רופא, בכל עת שרוצים. מי שבוחר להשתמש באבקה, יכול לשלב אותה במשקאות, רטבים, מאכלים ועוד. נהוג להשתמש באבקה בעת הכנת שייק בריאות עם מרכיבים טבעיים אחרים. כך אפשר לספק לגוף מגוון רחב של מרכיבים שיכולים לעזור לו. לפני סיום נדגיש, מעבר ליתרונות השימוש, הרי שמדובר במרכיב שמוסיף גם טעם ייחודי גם למשקאות וגם למאכלים, אליהם בוחרים להוסיף את האבקה.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...