כך חניה על שמכם יכולה להכניס לכם כסף

כך חניה על שמכם יכולה להכניס לכם כסף

אם חשבתם פעם על האפשרות להרוויח ממשהו שלא ייקח מכם זמן ועבודה, יש כמה דרכים לעשות זאת. אחד מהם הוא רכישת חניה על שמכם. כמה באמת ניתן להרוויח מנכס זה ומה צריך לעשות כדי לרכוש חניה? כל התשובות פה.

כך חניה על שמכם יכולה להכניס לכם כסף |

חניונים ממוקמים במקומות בהם החניה ברחוב מוגבלת ויש המון תנועת רכבים. ניתן להציע חניה במגרשים פתוחים חיצוניים או במוסכים מאובטחים פנים. אנשים רבים כבר יודעים שזהו אחד מהדרכים להרוויח כסף ללא מאמץ

חניונים הנמצאים באזורים מסחריים, בסמוך לשדות תעופה, בסמוך לבתי חולים, בצמוד לבתי ספר, ובסמוך לחללי אירועים שמושכים קהל רב, מניבים סכומי כסף רבים לבעליהם. חשבתם לבנות חניה ולהשתכר ממנה, אתם עושים את הדבר הנכון ביותר.

למה לקנות חניה? |

יש שני היבטים שקשורים לקניית חניה. האחת היא הבעלות על החניונים ותפעולם. ההיבט השני הוא; ניהול החניונים מטעם בעלים אחרים.

כדי שגם לכם יהיה עסק קטן שאינו מצריך עבודה וסידורים מיותרים, כדאי לחשוב על כיוון השקעה זה. מעבר לעובדה שאינכם צריכים להשקיע כסף מעבר לקניית החניה, הדבר ייתן לכם שקט תעשייתי רב. כדי לקבל מידע נוסף על השקעה מסוג זה, היכנסו ללינק https://handsoff.co.il/get-opportunity/.

מהן העלויות הכרוכות בפתיחת חניה כעסק? |

עלויות ההפעלה הראשוניות כוללות השכרה או רכישה של המגרש או מוסך, רכישה או חכירה של ציוד, כגון מכונת עסקאות, שערי הרמה ומצלמות אבטחה. מוסכים יקרים יותר, והעלויות גבוהות בהרבה עבור מוסכים רב-מפלסיים המצוידים במעליות.

בערים קטנות יותר אפשר להתחיל במגרש חיצוני קטן ויחיד בפחות מ – 10,000 ש"ח בהון התחלתי אם אתם שוכרים את הקרקע. מוסך מקורה יכול לעלות מאות אלפי שקלים, תלוי בגודל ובמיקום שלו.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
לירז רוזן

לירז רוזן

לירז סטודנטית למנהל עסקים, אוהבת את התחום ומסביב, ושמחה לשתף אתכם בידע שלה.

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...

למה משמש פלאג אנאלי

למה משמש פלאג אנאלי

מי שמנהל חיי מין מגוונים ואוהב להתנסות בדברים חדשים, ובכלל לקבל עונג מכל הכיוונים: חייב להכיר מוצר בשם פלאג אנאלי. בזמנים של חדשנות ומתירנות מבורכת,

קרא עוד »

מה גורם לביטקווין לצמוח?

הביטקווין הינו מטבע קריפטו דיגיטלי מבוזר שאינו בבעלות גוף מרכזי כמו בנק או מדינה. הוא נוצר על ידי קהילת רשת כורים וניתן לכרות אותו על

קרא עוד »
משרד רואי חשבון

מתי נזדקק ליועץ מס בינלאומי?

בין אם אתם לקוחות פרטיים העוברים לארה"ב, משרד משפחתי שמשקיע בחו"ל, יזמים ההולכים בעקבות חלומותיכם, או אמריקניים עוברים באופן בינלאומי – צוות מומחי מס ורואי

קרא עוד »