כך חניה על שמכם יכולה להכניס לכם כסף

כך חניה על שמכם יכולה להכניס לכם כסף

אם חשבתם פעם על האפשרות להרוויח ממשהו שלא ייקח מכם זמן ועבודה, יש כמה דרכים לעשות זאת. אחד מהם הוא רכישת חניה על שמכם. כמה באמת ניתן להרוויח מנכס זה ומה צריך לעשות כדי לרכוש חניה? כל התשובות פה.

כך חניה על שמכם יכולה להכניס לכם כסף |

חניונים ממוקמים במקומות בהם החניה ברחוב מוגבלת ויש המון תנועת רכבים. ניתן להציע חניה במגרשים פתוחים חיצוניים או במוסכים מאובטחים פנים. אנשים רבים כבר יודעים שזהו אחד מהדרכים להרוויח כסף ללא מאמץ

חניונים הנמצאים באזורים מסחריים, בסמוך לשדות תעופה, בסמוך לבתי חולים, בצמוד לבתי ספר, ובסמוך לחללי אירועים שמושכים קהל רב, מניבים סכומי כסף רבים לבעליהם. חשבתם לבנות חניה ולהשתכר ממנה, אתם עושים את הדבר הנכון ביותר.

למה לקנות חניה? |

יש שני היבטים שקשורים לקניית חניה. האחת היא הבעלות על החניונים ותפעולם. ההיבט השני הוא; ניהול החניונים מטעם בעלים אחרים.

כדי שגם לכם יהיה עסק קטן שאינו מצריך עבודה וסידורים מיותרים, כדאי לחשוב על כיוון השקעה זה. מעבר לעובדה שאינכם צריכים להשקיע כסף מעבר לקניית החניה, הדבר ייתן לכם שקט תעשייתי רב. כדי לקבל מידע נוסף על השקעה מסוג זה, היכנסו ללינק https://handsoff.co.il/get-opportunity/.

מהן העלויות הכרוכות בפתיחת חניה כעסק? |

עלויות ההפעלה הראשוניות כוללות השכרה או רכישה של המגרש או מוסך, רכישה או חכירה של ציוד, כגון מכונת עסקאות, שערי הרמה ומצלמות אבטחה. מוסכים יקרים יותר, והעלויות גבוהות בהרבה עבור מוסכים רב-מפלסיים המצוידים במעליות.

בערים קטנות יותר אפשר להתחיל במגרש חיצוני קטן ויחיד בפחות מ – 10,000 ש"ח בהון התחלתי אם אתם שוכרים את הקרקע. מוסך מקורה יכול לעלות מאות אלפי שקלים, תלוי בגודל ובמיקום שלו.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
לירז רוזן

לירז רוזן

לירז סטודנטית למנהל עסקים, אוהבת את התחום ומסביב, ושמחה לשתף אתכם בידע שלה.

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...

בדיקה סביבתית

מהי בדיקה סביבתית?

לא מעט מקומות עבודה, בנייני מגורים או אזורים עירוניים שונים דורשים מדי פעם בפעם בדיקה סביבתית. מטרתה של בדיקה זו היא לוודא שהסביבה או המרחב

קרא עוד »
ייעוץ למסחר בשוק ההון- על מי אפשר לסמוך?

הלוואות לעסקים קטנים

אחד הכלים שמניעים את העולם הכלכלי באופן הצר והרחב שלו, הן הלוואות ובפרט לעסקים קטנים. על פניו, כשאנחנו שומעים שעסק לוקח הלוואה, ההנחה הראשונה שלנו

קרא עוד »
חברת פירוק רכבים

חברת פירוק רכבים

חברת פירוק רכבים מהווה את התחנה הסופית של רוב הרכבים בארץ. שוק הרכבים היום מוצף ברכבים חדשים, כאשר כל שנה מתווספים רכבים נוספים שעולים על

קרא עוד »