עמדות שירות עצמי

עמדות שירות עצמי

עמדות שירות עצמי החלו עוד בעידן הראשונה של הכספומטים. אשר שירתו את הלקוחות בהוצאת כסף מזומן, בתחילה השימוש בכספומטים היה מוזר לאנשי הדור והם חששו להשתמש בהם, אך במרוצת השנים הכספומטים הפכו לסימן הכר להוצאת מזומן מחשבון הבנק והחליפו את הפקיד הבנקאי. כיום עמדות השירות העצמי השתרגו והפכו עצמם לפרקטיים וידידותיים יותר למשתמש. הם נראים בכל מקום ומשמשות לרוב הפעולות שאנו צריכים ביום יום.

מדוע צריך עמדות שירות עצמי?

עמדות שירות עצמי נותנות מענה נוח, מהיר ,וחדשני לביצוע פעולות בסיסיות ויום יומיות אשר מקלים על חיי הלקוח המשתמש בהם. הקלות בלבצע פעולות בסיסיות שפעם נחשבו כפרוצדורה של ממש היום נוחה מתמיד בעזרת ממשקים ידידותיים למשתמש. שימוש בעמדות אלו מספקות חיסכון בזמן ובהמתנה. ובכך מעניקה איכות חיים טובה יותר.                                  לולא היו עמדות אלו זמנם של האנשים היה מתבזבז בעמידה בתור לביצוע פעולות פשוטות.

מה אפשר לעשות בעמדות שירות עצמי?

אם פעם עמדות השירות העצמי היו בעיקר כספומטים להוצאת מזומן, כיום ניתן לבצע כמעט כל פעולה דרך עמדות אלו, בין אם זה להפקדת, כסף ,צקים, הדפסת תדפיסי חשבון, הוצאת רישיון נהיגה, ואפילו הוצאת שמירת תור בגופים שונים. אנו כמובן לא מדברים רק על עמדות בשירות הבנקים אלא שגם עסקים רבים עסקים מפעילים עמדות לשירות עצמי בתוך חנויות, מרכזי תמיכה, תערוכות, מרכזי מכירות ועוד.

למי העמדות מתאימות?

העמדות מתאימות כמעט לכל נותן שירות עם כמות לקוחות גדולה הרוצה לקצר את זמני ההמתנה ולייעל את עצמו. החברות הגדלות במשק כבר משתמשות בעמדות אלו והבינות את היתרון הטמון בעמדות השירות העצמי. חברות כמו הבנקים כבר מאפשרות לבאי הבנק לבצע פעולות אוטומטיות שאינם מצריכות התערבות אנושית כלשהי. בין אם זה בהוצאת כסף, הפקדת צקים, ביצוע פעולות וכו'… כמו כן גם חברות ממשלתיות החלו להשתמש בעמדות אלו כגון: דואר ישראל, ביטוח לאומי, לשכת התעסוקה. תחום עמדות השירות העצמאיות נכנס גם לתחום הסופרים ומאפשר קנייה עצמאית בסופר ללא התערבות קופאית.

לסיכום ניתן להסיק שעמדות השירות העצמי מקלות על חיינו, ומספקות נוחות מקסימלית בביצוע פעולות שפעם ארכו זמן יקר. אני ממליץ לכם על חברת BZ-com אשר מספקת התקנת עמדות שירות עצמיות למגוון רחב של בתי עסק וחברות שונות. החברה מתחמה בין השאר במגוון רחב של תחומים מכירת ציוד אלקטרוני, מודמים, ונתבים..

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...