מחשבון משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה הן הלוואות המאפשרות לבעלי בתים ללוות כנגד ההון העצמי המגולם בשווי בתיהם. ההלוואה מוחזרת כאשר בעל הבית מוכר או נפטר. מחשבון משכנתא הפוכה עוזר ללווים פוטנציאליים לחשב את התשלומים החודשיים שלהם. דרך זו יכולה לאפשר להשוות אותם להלוואות אחרות לדירות וכמה הם יכולים להרשות לעצמם ללוות.

ניתן להשתמש במשכנתאות הפוכה לכל מטרה, אך שימוש נפוץ אחד הוא לעזור לאנשים לפרוש מוקדם. הם מאפשרים לבעלי בתים לנצל את ההון העצמי הביתי שלהם מבלי למכור את רכושם או לעבור מביתם.

כלי שמאפשר השוואה ובדיקה 

כאשר נעשה שימוש במשכנתא הפוכה, הלווה מקבל סכום כסף חד פעמי מהמלווה, שבו הוא יכול להשתמש כראות עיניו. אך חשוב להבין מראש מה זה אומר. בעזרת מחשבון משכנתא הפוכה אפשר לדעת כמה מקבלים, מהו שיעור המימון, כמה מחזירים וכדומה. 

במילים אחרות, מחשבון משכנתא הפוכה הוא כלי מקוון שעוזר ללווים ולמלווים להבין מה האפשרויות שלהם בכל הנוגע למשכנתא הפוכה. זה גם מחשב את גובה הריבית שישולם וכמה כסף יהיה ללווה בסך הכל בנקודות שונות לאורך תקופת ההחזר של ההלוואה.

מחשבון משכנתא הפוכה הוא כלי שעוזר לאנשים לחשב את התשלום החודשי שלהם על משכנתא הפוכה לפני ותוך כדי ההלוואה. המחשבון יעזור לך לקבוע כמה אתה יכול להרשות לעצמך עם משכנתא הפוכה תוך התחשבות בערך הנכס וביכולת הכלכלית ודרישות המימון שלך.

גם הגיל הוא פקטור 

כאמור, משכנתא הפוכה היא סוג של הלוואה המאפשרת לבעל בית ללוות כנגד ההון העצמי בביתו. זה משמש בדרך כלל קשישים וגמלאים שמחפשים אלטרנטיבה למכירת בתיהם או לחיות מחסכונותיהם. מחשבון משכנתא הפוכה הוא כלי שעוזר לבעלי בתים לקבוע את כמות הכסף הם יכולים ללוות, כמה זמן תהיה להם ההלוואה ואיזה תשלום חודשי יהיה על סמך גילם, הכנסתם וגורמים נוספים.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...