שיקום מבנים רבי קומות – כיצד עושים את זה נכון

מבנים רבי קומות חייבים תחזוקה שוטפת כדי שלא יהיה שלא יהיה בלאי של הטיח ונזקים לחזית ולצנרת המותקנת בקירות החיצוניים של המבנה הרב קומתי. שיקום מבנים רבי קומות כיצד – כיצד עושים את זה נכון? מבצעים זאת באמצעות עבודות איטום, צביעה ועוד.

שיקום בטון בגובה

כאשר מעוניינים להעלות את ערך המבנה חייבים לבצע שיקום הבטון חשוב והכרחי במיוחד במבנים ישנים, במיוחד אלה שלא נעשתה בהם עבודה מקצועית ויסודית. הבטון משמש חלק חשוב במבנה כיוון שהוא זה שמקבע את היסודות. עם הזמן אפשר לראות סדקים, נזילות והתפוררות הבטון. ולכן זה חייב להיעשות על ידי מומחים בתחום עבודות גובה בשיטת סנפלינג.

את האריחים שהודבקו בעת הבנייה על הקירות החיצוניים מורידים, כיוון שהם רופפים ומסוכנים לציבור. צובעים ביסודיות את המבנה ועל פי רצונם של הדיירים מתקינים אריחים חדשים במיקומים הללו.

איטום מבנים וחיזוק אריחים בגובה

איטום מבנה מסייע לבידוד איכותי של קירות המבנה ולהורדת הטמפרטורה בימים חמים והגנה מהקור בימים קרים וגשומים וכל זה גם כדי לחסוך באנרגיה. האיטום נעשה הן על הגגות והן בחזית המבנה בשיטות עבודה מתוחכמות וחדשניות ותוך שימוש בחומרי איטום מתקדמים בהתאמה לחומרי הבנייה הקיימים.

יש סוגים שונים של חומרי איטום עבור הגגות כמו יריעות ביטומניות, אשר מתרתכים את שול ימין של יריעה אחת לשול שמאל של יריעה אחרת וכך החיבור הוא אופטימלי ובדרך כלל לא ייפתח לאורך שנים רבות.

איטום באמצעות זפת, חומר אקרילי שהוא חומר מיוחד לגגות משופעים ויש גם אופציה של איטום ייחודי בעזרת חומרי פולטיארן שאוטמים את הגג כאשר מורחים אותו או מתיזים אותו.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...