צימרים מומלצים בקרבת החרמון

צימרים מומלצים בקרבת החרמון

אם אתם מחפשים צימרים באזור החרמון וזאת כדי לצאת אל חופשה חורפית נפלאה, כדאי שתשימו לב אל רשימת ההמלצות הבאה:

צימרים בפורייה – ישוב פורייה נמצא באזור רמת הגולן והוא ישוב שממוקם עשרה מטרים מעל גובה פני הים. פוריה הנמצא ממש מעל הכינרת, מקנה קרבה אל המים הנעימים של הימה שלנו כמו גם שמורות טבע, מפגש עם חיות מעניינות, תצפיות נפלאות ושאר אטרקציות מלהיבות! באמצעות לינה במקום אפשר ליהנות מחופשה נפלאה, תוך בחירה במגוון מצימרים שווים.

צימרים ליד הכינרת – נסו לבחון צימרים שישנם מסביב לכנרת. כיום מגוון קיבוצים כמו עין גב, קיבוץ גינוסר, קיבוץ האון ועוד, מציעים בתי הארחה ייחודיים סביב הכינרת. באזור זה ניתן לטבול במי הים, לצאת אל טיולי אופניים מסביב לכינרת כמו גם אל מגוון מסלולי טיול, נחלים, תצפיות, שמורות טבע ושאר טיולים כיפיים במיוחד.

 צימרים ברמות – רמות הינו מושב בו פזורים מגוון צימרים. הישוב רמות שוכן בצפונה המזרחי של הכנרת במערבה של רמת הגולן . במושב רמות ניתן למצוא מגוון צימרים מומלצים, תוך שמקום צימרים לזוגות, וילות למשפחות ומגוון חדרי אירוח בהם כלל האביזרים והמתקנים עבור חופשה מושלמת.

צימרים ברמת הגולן – כדי לראות את אזור הצפון ולהגיע בקלות להר החרמון, תוכלו לבחור צימרים מומלצים בצפון בקרבת החרמון הנמצאים ברמת הגולן. ברמת הגולן ישנם קיבוצים כמו קיבוץ כפר חרוב המציע בקתות אירוח, עוד ישנם מושבים כמו יבניאל, שוהם ועוד. כאשר מכולם ניתן לראות את היופי של אזור הצפון וליהנות ממזג אויר נעים ומשלל אטרקציות ופעילויות לכל המשפחה.

פעילויות מומלצות בחרמון

הר החרמון נחשב ההר הגבוה ביותר במדינת ישראל, לכן בכל שנה הוא צובר כמות נכבדה של שלג עליו אפשר לגלוש בכיף. בשל כך, רבים יוצאים אל חופשת סקי בצפון וברמת הגולן תוך שבאתר החרמון ניתן לשכור מגלשיים, ולגלוש ממש כמו באירופה וזאת במרחק של שעתיים מכל מקום בארץ.

חשוב לדעת כי פסגת הר החרמון נמצא בצד הסורי, בגובה של 2,814 מטר מעל פני הים. בצד הישראלי שיא גובה ההר מגיע אל 2,224 מטרים. בכך אפשר ליהנות מחוויה נפלאה!

קראו גם: טיפים למציאת צימרים באינטרנט

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...