השקעה בנדלן יחד עם גוף מוסדי

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר מחפשים אחר השקעה משתלמת ואיכותית לכסף שלהם. אם בעבר היה מספיק להשאיר את הכסף בחשבון הבנק על מנת לחיות מהריבית, הרי שהיום הבנקים מספקים ריבית אפסית בלבד. לכן מי שמעוניין להגדיל את ההון העצמי שלו, חייב להשקיע באפיק כלשהו, קראו בנושא בהרחבה באתר https://lirot.co.il. רוב האנשים בוחרים לפנות לשני תחומים עיקריים – השקעות בשוק ההון או נדל"ן. אך שוק הנדל"ן בארץ נחשב ליקר במיוחד, ולכן לרוב האנשים אין את ההון ההתחלתי הנחוץ, על מנת להשקיע בדירות להשקעה. כמו כן, ישנם לא מעט מיסים ואגרות שיש לשלם למדינה, ולכן לא תמיד מדובר על השקעה מתאימה. מצד שני, מי שבוחר להשקיע בשוק ההון, חייב להיות מודע לפיזור הסיכונים בתיק ההשקעות שלו. מי שלא יפזר מספיק את הסיכונים, עלול למצוא את עצמו במצב בעייתי, ברגע שהבורסה נופלת, בעקבות משבר כלכלי או למשל, משבר הקורונה. לכן השקעה בנדלן יחד עם גוף מוסדי, נחשבת לדרך אופטימלית לאזן את תיק ההשקעות.

השקעה בנדלן יחד עם גוף מוסדי – ההשקעה האולטימטיבית שכל אחד חייב להכיר

כאמור, אופציות ההשקעה בארץ היו עד לאחרונה מוגבלות ביותר, היות ולא לכל אחד מתאים להשקיע בשוק ההון, אשר עלול לקרוס ביום בהיר אחד, ולהשאיר את המשקיעים ללא כסף. לכן לא מעט משקיעים חיפשו אחר השקעות אלטרנטיביות, שאינן מושפעות משוק ההון, ולכן יכולות להוות פתרון מושלם, לצורך פיזור הסיכונים וגידור תיק ההשקעות שלהם. לאחרונה ניתן להשקיע בעסקאות נדלן, בשיתוף עם גוף מוסדי מוכר וידוע כמו אלטשולר שחם נדל"ן למשל. מדובר למעשה על עסקאות נדל"ן שונות, הכוללות שיפוץ של נכסים ומכירתם ברווח, או לחילופין, השכרה של יחידות דיור באזור פופולארי. כל משקיע מקבל את הרווח המגיע לו, בהתאם לאחוז ההשקעה שלו בעסקה. מסיבות אלו בדיוק, מדובר על השקעה משתלמת במיוחד, אשר מסוגלת לספק תשואה גבוהה ומפנקת, לצד סיכון נמוך עד כדי אפסי, היות והעסקאות נבדקות בקפידה יתרה על ידי הגוף המוסדי.

לסיכום, השקעה בנדלן יחד עם גוף מוסדי, נחשבת לאחת האופציות המושלמות ביותר, עבור כל מי שמחפש השקעה אלטרנטיבית שאינה תלויה בשוק ההון.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...