בית דין רבני – המרוץ לבית הדין

בית דין רבני

בית הדין הרבני באופן כללי דן על פי הדין העברי. זאת בשונה מבית המשפט שהוא דן על פי הפלילי. יש הבדלים מאוד גדולים בכל ההתנהלות של בין בית הדין לבין בית המשפט עד שרבים מנסים בכל כוחם להימנע מהגעה עד שערי בית המשפט. כי שם הסיפור הופך להיות הרבה יותר מורכב ויגע.

אך כל תהליך של גירושין חייב להתחיל בבית הדין. מי שפותח את התיק בבית הדין הוא למעשה זה שתובע את הגירושין.

זו הסיבה שיש את המרוץ אל בית הדין כאשר הצד שרוצה בגירושין מנסה לפתוח את תיק הגירושין ברבנות כדי להתחיל בתהליך מנקודת פתיחה טובה יותר מבחינתו.

בית הדין הרבני – איך זה עובד?

אז כאשר נפתח תיק הגירושין עומדים בפני בני הזוג שורה של נושאים שאמורים להגיע לכלל הכרעה ביניהם עד שאפשר יהיה לחתוך את הקשר ביניהם באמצעות מתן הגט.

אז אם זה נעשה באופן עצמאי במסגרת של הליך גישור גירושין, ישנם סיכויים טובים שהם יגיעו להסכמים עקרוניים ואפילו מפורטים בכל מה שעומד ומונח ביניהם כולל את כל ענייני הרכוש, זה כולל את ההסכמים בדבר חינוך הילדים, הסכמי המשמורת וכמובן דמי המזונות שזה עשוי להפוך לסלע מחלוקת גדול ומורכב במיוחד.

נעזרים בשירות של עורך דין

חשוב לדעת כי שירות של עורך דין גירושין הינו חיוני וחשוב עד מאוד ולגמרי לא מומלץ לוותר על כך. השירות של עורך הדין הוא נחוץ כדי לקבל ולהשיג את כל מה שחשוב לקבל.

יש לוודא מראש כי מדובר בעורך דין שאכן יש לו סיפורי הצלחה בתחום הזה והוא מסוגל להבטיח כי אכן הלקוח יקבל את המירב במחלוקת שמביא אתו הגירושין.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...

חברת פירוק רכבים

חברת פירוק רכבים

חברת פירוק רכבים מהווה את התחנה הסופית של רוב הרכבים בארץ. שוק הרכבים היום מוצף ברכבים חדשים, כאשר כל שנה מתווספים רכבים נוספים שעולים על

קרא עוד »
נוטריון

נוטריון שירותים לחברות

בהרבה מקרים נוטריון מאשר מסמכים ועושה עוד מגוון פעולות עבור אנשים פרטיים. אבל גם חברות זקוקות לשירותים משפטיים ולשירותים נוטריוניים. מדוע חברות זקוקות בנפרד לשירותים

קרא עוד »