מטבח פרובנס – לגור בישראל ולהרגיש בצרפת

מטבח פרובנס לבן

מטבח פרובנס, זהו חלל בישול מעוצב להפליא שנותן תחושה ביתית ואלגנטית כאחד. חשבו על ארונות מטבח הדומים לריהוט מסורתי, מכסי תנור מפוארים עם דפוס כתר או קצוות מסולסלים, אשר מבטאים סגנונות כפריים מקסימים שמרגישים יותר שיק פריזאי מאשר כפרי.

מטבח פרובנס – לגור בישראל ולהרגיש בצרפת |

סגנון מטבחי הפרובנס העתיק, שמר על המוטיבים האזוריים האותנטיים של הסגנון העתיק בדרך אורגנית מיוחדת להפליא. האלמנטים שיש במטבחים אלו, מזכירים את דרום צרפת ושזורים ביופי הטבעי שלה. וכן, גם בישראל תוכלו למצוא מעצבי מטבחים בסגנון פרובנס, ראו לדוגמה באתר VNG מטבחים.

מטבחי פרובנס  – מה כל כך פופולארי בהם? |

מטבחי פרובנס, הם מטבחים בסגנון שונה, עתיק, נוסטלגי וייחודי, המזכיר מטבחים כפריים ועיירות ציוריות עתיקות. הם גורמים להשראה מעניינת בייחודיות שלהם ובזווית השונה אותה הם מעבירים למשתמשים בהם.

מטבחי פרובנס מדרום צרפת |

המאפיינים הבולטים המבדילים את מטבחי פרובנס מהמטבחים האחרים, הם בעיקר ריהוט מיושן, קירות לא אחידים והרבה טקסטיל שנשפך מהם בכמויות.. כל האלמנטים הללו, משרים אווירת קלילות, נינוחות ופשטות, ויוצרים סגנון שנמנע מיומרנות ומחדשנות מזויפת.

מטבח בסגנון עתיק – כמה זה יעלה לכם? |

מחיר אחיד אי אפשר לתמחר מטבח כזה כיוון שלמטבח עתיק בסגנון מערב צרפת, הוא לרוב ינוע בין סגנון רצוי, לשטח קיים שבו תרצו לבנות את המטבח הייחודי הזה. בכל זאת, אפשר לומר שמטבחים אלו, לרוב, יהיו יקרים יותר ממטבחים מודרניים בגלל הייחודיות והמקוריות שלהם.

גם אם ממש תתעקשו לקנות מטבח פרובנס לבן לביתכם, לא תצטרכו לשבור חסכונות רבים ולמשכן חווה או בית כדי לעשות זאת. ישנן חברות שמעצבות מטבחים כאלו וישמחו להפוך את המטבח שלכם למקורי וייחודי.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...