מחיר קורס יועץ משכנתאות: כמה עולה קורס יועץ משכנתאות?

קורס יועץ משכנתא

עלות לימודי יועץ משכנתאות משתנה ממכללה למכללה. במאמר זה נרחיב אודות אותם פרמטרים אשר משפיעים על קביעת עלות הקורס ונעדכן את הקוראים בכל הקשור אל עלויות קורסים ליועצי משכנתאות. התחילו לקרוא.

קצת על קורס יועץ משכנתאות

קורס יועץ משכנתאות מתאים לאנשים שמעוניינים לעבוד כשכירים או עצמאיים בתחום וכן לאנשים שמעוניינים להרחיב את הידע שלהם בתחום הלוואת משכנתא. נכון להיום הקורס מוצע במתכונת בוקר או ערב ובמתכונת דיגיטלית או פרונטלית. בקורס ילמדו הסטודנטים את כל הקשור אל עולם המשכנתאות, עקרונות המימון של המשכנתא, מסלולי המשכנתא, פרופיל הלווה ואפיון צרכיו, בטחונות, נכסים, בניית תמהיל משכנתא, עבודה אל מול הבנקים השונים בישראל ועוד.

הירשמו לקורס ייעוץ משכנתאות במכללת מסלולים >>>

מה משפיע על מחיר קורס יועץ משכנתאות

  • מוניטין – המוניטין של המכללה המציעה את הקורס משפיע במידה רבה על מחיר הקורס.
  • תנאים – רמת הניסיון של צוות המרצים, כיתות חדשניות, ציוד ועוד משפיעים על מחיר הקורס.
  • מתכונת הקורס – ישנם קורסים בהם לומדים את הבסיס בלבד וישנם קורסים מורחבים, המחיר יושפע מכמות השעות בקורס.
  • פורמט הקורס – לעיתים מחיר קורס יועץ משכנתאות מושפע גם מהפורמט המוצע. כלומר, קורס דיגיטלי המועבר בזום קרוב לוודאי שיהיה בעלות נמוכה או גבוהה יותר מקורס פרונטלי.

אז כמה זה עולה לנו?

קורס ייעוץ למשכנתאות מוצע בטווח מחירים של 5000 ₪ – 12,000 ₪ . חשוב לקחת בחשבון שמשך הקורס הוא מספר חודשים ומהר מאוד הוא מחזיר את ההשקעה בו. למעשה, בחודש הראשון של העבודה תוחזר ההשקעה הכספית על הקורס ואם מספקים שירותים במתכונת של עצמאים, החזר ההשקעה יכול להיות מהיר יותר. לסיכום, מחיר קורס יועץ משכנתאות ינוע בין חמשת אלפים ₪ לעשרת אלפים ₪ ואף יותר.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...