מדוע וופורייזר נייד מומלץ לחובבי עישון?

וופורייזר נייד

אוהבים לצרוך קנאביס אחת לזמן מה? ובכן, מדובר באחד הצמחים הכי פופולריים בעולם כיום וכמוכם יש עוד לא מעט אנשים שנהנים גם הם מתחושת הרגיעה והאופוריה של החומרים הפעילים THC ו-CBD אשר בצמח. עם זאת, מבלי להיכנס לדיון עתיק היומין האם צריכת קנאביס היא מומלצת או לא, יש דבר אחד שאין בו ממש ספק וזו העובדה כי עישון של קנאביס הוא לא הדבר הכי בריא שיש, על אחת כמה וכמה כאשר מערבבים את הקנאביס עם טבק. למרבה המזל היום שיטת האידוי תופסת תאוצה והנה כמה סיבות מדוע גם לכם כדאי לרכוש וופורייזר נייד.

הרבה יותר בריא

אז זה כבר לא סוד ששריפת חומרים ושאיפתם לריאות מזיקה לבריאות במידה משמעותית ועל כן מי שישכיל לבחור וופורייזר נייד מתאים, יוכל לעשות לגוף שלו טובה ענקית. בניגוד לעשן שנכנס לריאות, הוופורייזר פשוט מחמם את הצמח עד לטמפרטורה המתאימה בה נפלטים החומרים הפעילים והשאיפה לריאות היא של אדים בלבד, ממש כמו שקורה כשאנחנו נמצאים במקלחת. המשמעות של הדבר היא הרבה פחות נזק לריאות, לשיניים ולשאר החלקים בגוף וזאת גם הסיבה החשובה ביותר.

לא מסריח

לצד היתרונות הבריאותיים יש גם לא מעט יתרונות חברתיים ואחד מהם הוא העובדה כי אין ריח לשימוש בוופורייזר נייד. בניגוד לעשן, האדים מתפזרים במהירות ולא נדבקים לבדים וכמו כן לא נשאר ריח רע על הידיים שלנו ובפה.

יותר חסכוני

כאשר אתם מעשנים קנאביס, אתם בעצם מבזבזים כמות מאד גדולה לחינם. וופורייזר נייד מאפשר לכם למצות עד הסוף את הצמח ואפילו להשתמש בשאריות להכנת מאפים או שמן. מדובר בעובדה שהופכת את השימוש בוופורייזר למאד חסכוני בניגוד לשיטות אחרות.

למה דווקא וופורייזר נייד?

ובכן, הוופורייזרים הניידים מאפשרים לכם להשתמש בהם בכל מקום, הם קטנים ונוחים לאחסון וניתן לנקות ולתחזק אותם בקלות רבה. כמו כן חשוב לדעת כי הוופורייזרים הניידים זולים יותר מאלו שהם לשימוש ביתי.

בשורה התחתונה, מדובר בשיטת צריכה מומלצת בלי שום ספק לכל חובב הקנאביס באשר הם.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...