יועץ אינסטלציה

1250473-min

יועץ אינסטלציה ותכנון סניטרי נחשב לאחד מבעלי המקצוע החשובים והחיוניים ביותר בכל פרויקט בנייה. מדובר על איש המקצוע האחראי על כל תכנון מערכת המים והביוב במבנה, בהתאם לתקנים המחמירים ביותר בתחום. לכן חשוב לעבוד עם איש מקצוע מנוסה ומקצועי עם פתרונות הנדסה ובטיחות, אשר מכיר את התחום ויודע בדיוק כיצד לפעול וכיצד להתנהל. יש לזכור כי מעבר להתנהלות שלו מול האדריכל, הוא אמור להתנהל במקביל עם הרשויות המקומיות, על מנת לתאם את חיבור צנרת הביוב לשוחת הביוב העירוני וכדומה. כמו כן, הוא אחראי על תכנון אספקת המים למבנה ואף על תכנון אספקת המים לנקודות כיבוי האש. תכנון לקוי עלול להוביל לאסון, ולכן אסור בשום אופן להתפשר על יועץ פחות איכותי ופחות מנוסה.

יועץ אינסטלציה – מדוע חשוב להשקיע באיש מקצוע ברמה הגבוהה ביותר?

כאמור, מדובר על תפקיד חשוב ביותר, אשר משפיע על איכות החיים של הדיירים בבניין. למשל, תכנון לקוי של מערכת הביוב, עלול לגרום לריבוי של סתימות ותקלות לא נעימות. כמו כן, הדבר נכון לגבי תכנון של צנרת ניקוז מי גשמים, למניעת הצפה וכדומה. אך חשוב לדעת כי אחד מתפקידו של יועץ האינסטלציה כולל תכנון איכותי ויעיל של חדר המשאבות במבנה. תכנון מקצועי יכול לאפשר להגביר את לחץ המים, על מנת לספק זרם מפנק לכל הדיירים בבניין. מעבר לכך, תכנון איכותי של חדר המשאבות, יבטיח לחץ מים מתאים בעמדות לכיבוי אש, במטרה לכבות שריפה ברגע האמת. בנוסף לכך, היועץ אמור לתכנן בצורה אפקטיבית את אספקת המים החמים והקרים עבור כל הדיירים בבניין וכמובן לחבר את הבניין לקו העירוני.

לסיכום, יועץ אינסטלציה מקצועי ומנוסה אחראי על תכנון מפורט של מערכת המים במבנה ומערכת הביוב. כמו כן, הוא אמור ללוות את פרויקט הבנייה מול הרשויות.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...