לשחק עם דיבור מול קהל – מתי זה נדרש?

הרבה פעמים אנו מוצאים את עצמנו נדרשים, צריכים או רוצים לעמוד ולדבר מול קהל אנשים במסגרות שונות. זה יכול להיות פרזנטציה במוסד לימודים אקדמי, בו אתם נדרשים להציג את עבודת המחקר שלכם, וזה כמובן יכול להיות בעבודה בה אתם נדרשים להציג דוחות סוף שנה וסיכומים שונים. כך או כך עליכם לעמוד בדרישות של שליטה בפחד והפגנת ביטחון עצמי מובהק על מנת לעבור בהצלחה את השעה. לפעמים, כל מה שעלינו לעשות זה ממש לשחק עם דיבור מול קהל, ולהשתמש בכל מני טכניקות ושיטות שיעזרו לנו לא להתבלבל ולא לחשוש מהמעמד.

מה לומדים בסדנת דיבור מול קהל?

אנשים שלומדים טכניקות וכישורים של דיבור מול קהל קוראים לזה "לשחק עם הדיבור" כיוון שזו התייחסות שמנרמלת את המעמד והופכת אותו לפחות מאיים, תוך כדי "משחק" בשיטות וטכניקות שעוזרות לכם להתמודד מול הפחד המציף. בסדנת לימוד דיבור מול קהל לומדים איך להעביר את המסר שלכם בצורה מלאה, לדבר בצורה ברורה וללא שגיאות דיבור וכמובן להשתלט על הפחד והחשש שמגיע לפני. הסדנה מלמדת אותנו איך להשתמש הן בדיבור והן בגוף שלנו על מנת להציג בצורה הכי טובה שיש את המסר והרעיון שנמצא אצלנו בראש, ולהוציא מן הכוח אל הפועל.

טיפים יעילים לעמידה מול קהל 

לפעמים מה שנדרש לעשות על מנת לפתור חצי מהבעיה של הפחד זה להתכונן היטב. זה נוגע גם לידע שאתם צריכים להפגין וגם לחומרי עזר ואמצעים אחרים שאתם צריכים להביא איתכם למקום. אם אתם יודעים את מה שאתם עומדים לדבר ולהישאל עליו, הרי אין יותר מדי סיבה לחששות ופחדים, נכון? יתרה מכך – טכניקות ואסטרטגיות של שימוש בכישורי שפה וגוף תוכלו ללמוד בסדנה של שרון גדרון.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...