השמת עובדים במגזר הציבורי – האם רלוונטי גם לי?

השמת עובדים במגזר הציבורי

מסתבר כי אנשים רבים עובדים במקום מסוים והם רואים את המקום הזה כנכון ומתאים להם. אבל נכון יותר לפקוח עיניים ולראות את מכלול האפשרויות. אולי יש משרות בתחומים אחרים שיוכלו להתאים? שמא עבודה אחרת עשויה להיות רווחית פי כמה? אולי עבודה במגזר אחר או בתחום שונה יוכל להיות רווחי ומשתלם יותר? במאמר הבא נדון בעניין עבודה במגזר הציבורי. אולי גם לכם זה יהיה רלוונטי? נרמוז לכם רק כי מדובר בתחום כדאי בו העובדים משתכרים יפה מאוד, ראו כאן.

מגוון עבודות בתחומים שונים

במגזר הציבורי יש מגוון רחב של משרות בתחומים רבים ומגוונים. ולכן בין אם למדתם משפטים ובין אם רפואה, בין אם אתם עובדים סוציאליים או פסיכולוגים – יש לכם אפשרות למצוא עבודה במגזר הציבורי. שימו לב שעבודה במגזר הציבורי עשויה להיות משתלמת וכדאית ביותר. הנתונים מספרים כי עובדים במגזר הציבורי מרוויחים שכר חודשי גבוה משמעותי משכרם של העובדים במגזר הפרטי. כך שאם נשווה לדוגמה, את השכר של רופא במגזר הציבורי לכל רופא אחר נגלה כי קיים פער משמעותי למדי לטובת הרופא בשירות המגזר הציבורי. עובדה זו מספרת כי שווה וכדאי לחשוב על שינוי…

עובדים בשירות המדינה

יש מגוון תחומים ומשרות שניתן לעבוד בהם בשירות המדינה. מסתבר כי אנשים רבים מייחלים למצוא לעצמם משרה כזו. ולא בכדי – מדובר על משרות משתלמות ושוות. ההכנסות החודשיות גבוהות מהמוצע בשוק בהשוואה לתחום המסוים במגזר הפרטי. וזה אומר שגם בהשוואה למשרות היי טק השכר של עובדים במגזר הציבורי שווה יותר. בנוסף תנאי העסקה נחשבים למפנקים וטובים יותר.

משרות במגזר הציבורי

ניתן למצוא עבודה במגוון תחומים במגזר הציבורי. להלן רשימה חלקית: פקידי שומה, מנהל שירותים וטרינריים, כלכלנים, סמנכ"ל השמה, פסיכיאטרים, רופאים, פסיכולוגים ועוד משרות בתחומים שונים אשר קיים בהם צורך לעובדים בשרות המדינה. העובדים בשירות המדינה או במגזר הציבורי נהנים מחוזים אישיים שווים, מתנאים מפנקים ומשתלמים במיוחד. וכן להטבות נוספות כמו אחזקת רכב, הפרשות וקרנות השתלמות הוצאות נוספות על חשבון המעביד.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...