עורך דין תאונות אישיות

1255397-min

עורך דין תאונות אישיות יכול להיות יעיל עבור כל אדם אשר מבוטח בביטוח תאונות אישיות ואינו מצליח לקבל מחברת הביטוח את הפיצוי הכספי המגיע לו לפי החוק. כדאי לדעת כי רוב חברות הביטוח מציעות ללקוחות שלהן ביטוח תאונות אישיות, אשר אמור לבטח אותם במגוון רחב של מקרים שונים, כגון במקרה של נפילה שגורמת לשבירה של יד או רגל, אובדן כושר עבודה, אשפוז, כוויות וכדומה. גובה הפיצוי הינו קבוע והוא נקבע בהתאם לתנאי הפוליסה. רוב חברות הביטוח מבטיחות למבוטחים כי במקרה של תאונה הוא יוכל לקבל את הפיצוי המגיע לו, ללא שום בעיות מיוחדות. אך למעשה, המבוטח חייב להוכיח לחברה כי התאונה אכן התקיימה וכי הוא אכן זכאי לקבל את התמלוגים שנקבעו בפוליסה, דבר שלא תמיד עובר בצורה קלה או חלקה.

עורך דין תאונות אישיות – הפתרון האידיאלי להתמודדות מול חברות הביטוח

יש לזכור כי רוב חברות הביטוח אינן ממהרות לשלם תמלוגים למבוטחים שלהן, גם כאשר המבוטח עמד בכל תנאי הפוליסה והציג בפני החברה את ההוכחה הנדרשת לקיומה של התאונה. ברוב המקרים, חברות הביטוח מנסות לדחות את התביעה של המבוטח או במקרה הטוב, משלמות כמחצית מהסכום שמגיע לו. לכן במקרים כאלה חשוב לא להתייאש, אלא לפנות לעורך דין מקצועי ומנוסה שמכיר את התחום ויודע כיצד להתנהל נכון מול חברות הביטוח. רק עורך דין שמגיע מהתחום ובקיא בו לעומק, יידע להציג בפני חברת הביטוח את הטיעונים הנכונים, אשר יגרמו לה בסופו של דבר לשלם את התמלוגים המגיעים למבוטח שלה. מומלץ לפנות לעורך הדין כבר בתחילת התהליך, עוד בטרם הגשת התביעה לחברת הביטוח. יש להבין כי ניסוח לקוי או שגוי, עלול לפגום בסיכויים לקבל את הפיצוי המקסימלי. לכן כדאי להיוועץ בעורך דין שמתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם את הסיכויים הטובים ביותר מול חברת הביטוח.

לסיכום, עורך דין תאונות אישיות מהווה חלק בלתי נפרד מתהליך קבלת התמלוגים מחברות הביטוח השונות. לצערנו, רוב החברות אינן ממהרות לשלם למבוטחים שלהן, דבר שמצריך התערבות של איש מקצוע שמבין בתחום ויודע כיצד להתנהל נכון.

לייעוץ פנו עוד היום – https://www.oshiklaw.com/.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...