עורך דין תאונות אישיות

1255397-min

עורך דין תאונות אישיות יכול להיות יעיל עבור כל אדם אשר מבוטח בביטוח תאונות אישיות ואינו מצליח לקבל מחברת הביטוח את הפיצוי הכספי המגיע לו לפי החוק. כדאי לדעת כי רוב חברות הביטוח מציעות ללקוחות שלהן ביטוח תאונות אישיות, אשר אמור לבטח אותם במגוון רחב של מקרים שונים, כגון במקרה של נפילה שגורמת לשבירה של יד או רגל, אובדן כושר עבודה, אשפוז, כוויות וכדומה. גובה הפיצוי הינו קבוע והוא נקבע בהתאם לתנאי הפוליסה. רוב חברות הביטוח מבטיחות למבוטחים כי במקרה של תאונה הוא יוכל לקבל את הפיצוי המגיע לו, ללא שום בעיות מיוחדות. אך למעשה, המבוטח חייב להוכיח לחברה כי התאונה אכן התקיימה וכי הוא אכן זכאי לקבל את התמלוגים שנקבעו בפוליסה, דבר שלא תמיד עובר בצורה קלה או חלקה.

עורך דין תאונות אישיות – הפתרון האידיאלי להתמודדות מול חברות הביטוח

יש לזכור כי רוב חברות הביטוח אינן ממהרות לשלם תמלוגים למבוטחים שלהן, גם כאשר המבוטח עמד בכל תנאי הפוליסה והציג בפני החברה את ההוכחה הנדרשת לקיומה של התאונה. ברוב המקרים, חברות הביטוח מנסות לדחות את התביעה של המבוטח או במקרה הטוב, משלמות כמחצית מהסכום שמגיע לו. לכן במקרים כאלה חשוב לא להתייאש, אלא לפנות לעורך דין מקצועי ומנוסה שמכיר את התחום ויודע כיצד להתנהל נכון מול חברות הביטוח. רק עורך דין שמגיע מהתחום ובקיא בו לעומק, יידע להציג בפני חברת הביטוח את הטיעונים הנכונים, אשר יגרמו לה בסופו של דבר לשלם את התמלוגים המגיעים למבוטח שלה. מומלץ לפנות לעורך הדין כבר בתחילת התהליך, עוד בטרם הגשת התביעה לחברת הביטוח. יש להבין כי ניסוח לקוי או שגוי, עלול לפגום בסיכויים לקבל את הפיצוי המקסימלי. לכן כדאי להיוועץ בעורך דין שמתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם את הסיכויים הטובים ביותר מול חברת הביטוח.

לסיכום, עורך דין תאונות אישיות מהווה חלק בלתי נפרד מתהליך קבלת התמלוגים מחברות הביטוח השונות. לצערנו, רוב החברות אינן ממהרות לשלם למבוטחים שלהן, דבר שמצריך התערבות של איש מקצוע שמבין בתחום ויודע כיצד להתנהל נכון.

לייעוץ פנו עוד היום – https://www.oshiklaw.com/.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
לירז רוזן

לירז רוזן

לירז סטודנטית למנהל עסקים, אוהבת את התחום ומסביב, ושמחה לשתף אתכם בידע שלה.

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...

קמפיין גיוס תרומות

איך מפיקים קמפיין גיוס תרומות?

אחד הכלים המשמעותיים ביותר שעומדים לרשות ארגונים ועמותות בתחומים שונים, הוא גיוס תרומות. מאחר ולא מדובר בעסקים שמוכרים מוצרים ויש להם הכנסות, הרי שהם מתבססים

קרא עוד »
ייעוץ למסחר בשוק ההון- על מי אפשר לסמוך?

הלוואות לעסקים קטנים

אחד הכלים שמניעים את העולם הכלכלי באופן הצר והרחב שלו, הן הלוואות ובפרט לעסקים קטנים. על פניו, כשאנחנו שומעים שעסק לוקח הלוואה, ההנחה הראשונה שלנו

קרא עוד »