5 דרכים לתשלום חשבונות הבית

תשלום חשבונות הבית

כל מי שמחזיק משק בית, בין אם מדובר בדירה שכורה, דירה משלו או כל מבנה מגורים אחר, יודע שעליו לשלם חשבונות שונים, השאלה היא, כיצד אפשר לעשות את זה.

חשבונות ועלויות דיור

כאשר אנחנו מתגוררים במקום מסוים, עלות המחייה שלנו במקום נמדדת בין היתר על פי החשבונות השונים שאנחנו צריכים לשלם בשביל להתגורר בו. למשל, חשבונות ארנונה, מים, גז, אינטרנט, חשבונות עבור חברת החשמל, ועד בית ועוד.

כל החשבונות הנ"ל, משפיעים כאמור על יוקר המחייה, אך גם אופי התשלום יכול להשפיע, שכן יש מקרים בהם אנחנו נידרש לשלם עמלות, יש מקרים בהם אנחנו נידרש לשלם ריביות, וכן יש מקרים בהם אולי זה לא יהיה מגולם לכסף באופן מספרי, אך עצם זה שנצטרך לבזבז זמן על תהליך התשלום, הרי שגם לכך יש עלות מסוימת, בסופו של דבר.

לפני שנציג 5 דרכים לשלם חשבונות בית, חשוב להדגיש, עלינו לבחור את הדרכים הכי נכונות, הכי יעילות והכי פשוטות. אנחנו צריכים לחשוב כיצד לעשות את זה באופן כזה שלא נצטרך לבזבז זמן יקר וכמובן, באופן כזה שלא נבזבז יותר כסף ממה שאנחנו אמורים לשלם.

מה הן הדרכים הטובות ביותר לשלם חשבונות בית?

דרך אתרי אינטרנט

כמעט כל מוסד ציבורי או חברה, מאפשרים לנו לשלם את החשבונות דרך אתר אינטרנט. שם אנחנו יכולים לבצע את התשלום באשראי, בין אם זה בחיוב אחד, בין אם זה בחיוב נדחה ובין אם זה בתשלומים. זו השיטה הנוחה, המהירה והפשוטה ביותר.

הוראת קבע

במקרים מסוימים בהם התשלום הוא קבוע, אנחנו יכולים לעשות הוראת קבע ואז התשלום יורד ישירות מהחשבון שלנו. כך אנחנו לא צריכים להשקיע זמן בתשלום כל חודש.

תשלום דרך הטלפון

כמו שיש לנו אפשרות לשלם באינטרנט, כך יש לנו אפשרות לשלם בטלפון, בין אם זה מול מוקד אנושי או מוקד ממוחשב. גם כאן זה יתבצע דרך כרטיס אשראי.

דואר או בנק

כאן אנחנו יכולים לשלם במזומן אך נצטרך להגיע לסניף הבנק או הדואר בשביל לשלם.

אפליקציות

בדומה לאתרי אינטרנט, יש מוסדות שמאפשרים לנו לשלם דרך אפליקציות בסלולר. גם פה התשלום יתבצע באשראי.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
לירז רוזן

לירז רוזן

לירז סטודנטית למנהל עסקים, אוהבת את התחום ומסביב, ושמחה לשתף אתכם בידע שלה.

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...

החסרונות של ניאגרה סמויה

מה החסרונות של ניאגרה סמויה

הניאגרה הסמויה הפכה בשנים האחרונות לניאגרה האידיאלית עבור כל בית. ניאגרה סמויה תוביל עם כמה יתרונות משמעותיים על פני הניאגרה הרגילה או החשופה, אך לעומת

קרא עוד »
קניית רכב

עשרת הדברות לקניית רכב

קניית רכב היא דבר לא מורכב, אך אם אנחנו לא נעשה את זה נכון, הרי שאנחנו עלולים למצוא את עצמנו בבעיה. לכן, ריכזנו בעבורכם את

קרא עוד »
תהליך אישור משכנתא

תהליך אישור משכנתא

לקבלת אישור משכנתא עקרוני יש לגשת לבנק – בצורה עצמאית או באמצעות יועץ משכנתא פרטי / חברת ייעוץ משכנתאות. אפשר פשוט לבדוק אישור משכנתא באתרי

קרא עוד »