מתנות לפסח עם תרומה לקהילה – למה זה כדאי?

עסקים ובעלי מקצוע, בכל תחום, מחפשים בסופו של יום דבר אחד: שורת רווח. לא משנה במה הם מתעסקים ומול מי הם עובדים, המטרה של כל בעל מקצוע וכל בעל עסק, הוא לייצר רווח משמעותי, קרי, להגדיל את ההכנסות ביחס להוצאות. כך עולם העסקים מתנהל. 

עם זאת, בשנים האחרונות אנחנו עדים לשינוי מסוים באופן בו עסקים, גדולים וקטנים, וכן בעלי מקצוע מתנהלים. לצד הרצון לייצר שורת רווח משמעותית, אזי שהם גם מחפשים דרכים כיצד לתרום לקהילה. כיצד להחזיר משהו לחברה, בלי קשר לשאלה אם הם ירוויחו מכך מבחינה כלכלית. 

יותר ויותר חברות משקיעות בקשרים עם הקהילה, יותר ויותר חברות מחפשות דרכים כיצד לתרום לקהילה, בין אם זה באופן כללי, בין אם זה באופן אמורפי ובין אם זה באופן ספציפי למגזר או קבוצה מסוימת. ישנה הכרה, תרומה לקהילה היא משתלמת לעסק מכל הבחינות, כולל מבחינה עסקית. 

איך מתנות לפסח יכולות לתרום לקהילה?

אחת הדרכים לתרום לקהילה, היא על ידי רכישת מתנות לעובדים, למשל מתנות פסח לעובדים, דרך מקומות מסוימים, ספציפיים, אשר מעסיקים עובדים בעלי צרכים מיוחדים, עובדים עם מוגבלויות, אשר עובדים במפעלים מוגנים, מייצרים או אורזים את המתנות שהעסקים השונים קונים. 

מדובר בתרומה משמעותית לחברה, מאחר ובצורה כזו ניתן לשמר את מקום עבודתם של העובדים השונים והם לא יצטרכו לחפש עבודה אחרת. זה כדאי לעסקי, הן מעצם התרומה לקהילה, אך גם מבחינה תדמיתית, הם בהחלט יוצרים קשר אימפקט משמעותי לעסק שלהם. 

חשוב לומר, אותם עובדים המועסקים במפעלים מוגנים יתקשו מאוד להשתלב בשוק העבודה בצורה רגילה, ולכן הם תלויים במידת מה בכך שעסקים ובעלי מקצוע ירכשו מאותם מפעלים שמעסיקים אותם מתנות לעובדים שלהם. 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...