פארק בבלי – למה חשוב לשים לב לעסקאות נדלן

הרבה פעמים, אנשים שאינם מעורבים בעסקאות נדלן או אין להם את היכולת הכלכלית ליהנות מהן באופן ישיר, לא מתייחסים לעסקאות שמתרחשות בשטח. זה עובר לידם, מתוך הבנה שאין להם שום השפעה על העסקה או שהיא לא משפיעה על חייהם ולא על מה שקורה בכיס או בחשבון הבנק שלהם. 

זו טעות לחשוב ככה, שכן כל עסקת נדל"ן יכולה להשפיע כך או אחרת על החיים שלנו, באופן ישיר או עקיף. למשל, ישנן עסקאות נדל"ן שיכולות לשנות את הנוף והסביבה אותה אנחנו מכירים, אך הן גם יכולות לשנות באופן מהותי את השוק כולו ולהשפיע עלינו בהיבטים כלכליים שונים. גם אם לא באופן ישיר אז בוודאי באופן עקיף. 

ישנן עסקאות שאנחנו יכולים, במידה ויש לנו מספיק כסף פנוי, גם ליהנות מהן, בין אם זה דרך רכישת נכס שקשורה לעסקה, לצורך מגורים או מסחר או לצורך השקעה. דוגמא לכך היא עסקת פארק בבלי, במהלכה חברות חג'ג' ודמרי אמורות לבנות במקום מגדלי ענק למגורים ולמסחר. 

איך העסקה תשפיע עלינו?

באופן עקיף העסקה יכולה להשפיע על כל מי שמתגורר באזור או על כל מי שיש לו נכס דומה לזה שאמור להיבנות באזור, שכן זה ישפיע על המחיר של הנכס שלו. ההשפעה יכולה להיות קצרת טווח וכן יכולה להיות ארוכת טווח. 

באופן ישיר, אם יש לנו מספיק כסף אזי שאנחנו יכולים לבדוק אופציה כיצד לרכוש נכס בפרויקט פארק בבלי, הן לצורך שימוש והן לצורך השקעה. זה יכול לייצר עבורנו מקור הכנסה נוסף ובכלל, זה יכול לשנות באופן מהותי את החיים שלנו. אנחנו יכולים ליהנות משדרוג לא קטן של איכות החיים שלנו כך.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...