החזר מס אונליין – כל כך פשוט ומהיר

1943581 (1)-min

ניתן לבדוק באופן מהיר ופשוט באונליין האם מגיע לכם החזר מס. בין אם אתם שכירים או עצמאיים הרי שייתכן שמגיע לכם החזר מס על שנים קודמות. רבים מאלו שמגיע להם החזר מס לא בודקים האם מגיע לכם וכך קורה שסכומי כסף רבים ששייכים לתושבים נשארים בקופת המדינה.

כדי לבדוק האם מגיע לכם החזר מס ניתן בקלות להיכנס לאתר הבית של חברה המתמחה בהזחרי מס ובאמצעות מענה מהיר על שאלון מקוון תוכלו לדעת מה הסטאטוס לגבי זכאותכם להחזר מס.

שאלון החזר מס אונליין

שאלון מקוון של החזר מס אונליין כולל שאלות פשוטות כמו למשל האם אתן שכירים או עצמאיים, האם אתם בפנסיה, האם יש לכם תעודת זכאות לתואר אקדמי, האם עבדתם בכמה מקומות עבודה במהלך השנה, האם קיבלתם דמי לידה או אבטלה ועוד כמה שאלות. אחרי שתשיבו על סט השאלות תתקבל תמונת מצב טובה לגבי הגשת בקשה להחזר מס, ואיש מקצוע ילווה אתכם בתהליך.

מומלץ מאוד לבצע את התהליך בצורה מקוונת עם איש מקצוע. במידה ותבצעו את כל התהליך לבדכם ללא ליווי של איש מקצוע אתם לוקחים סיכון שלא תגישו את בהקשה בצורה נכונה ומדייקת ולכן ייתכן מאוד שלא תקבלו כלל את החזר המס המגיע לכם. שימו לב שהגשה שגויה של בקשת המזר המס גם יכולה לגרור חיוב של תשלום מס, ולכן חשוב מאוד להקפיד את מקצועיות ודיוק בעת מילוי בקשת החזר המס.

מי שיש להם לקויות למידה או פעילות בשוק ההון

אוכלוסייה זו גם עשויה להיות זכאית להחזר מס. במידה וביצעתם תרומות במהלך השנה הרי שזה גם משפיע לטובה על חישוב ההחזר.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
לירז רוזן

לירז רוזן

לירז סטודנטית למנהל עסקים, אוהבת את התחום ומסביב, ושמחה לשתף אתכם בידע שלה.

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...

3 פתרונות שעוני נוכחות למשרד

קיימות מגוון שיטות למעקב אחר נוכחותם של העובדים, כך שלפני התקנה של מערכת חדשה למעקב אחר הנוכחות של העובדים ושעות העבודה שלהם– כדאי להכיר את

קרא עוד »