מימון חוץ בנקאי – האם כדאי?

מימון חוץ בנקאי

כאשר אדם זקוק למימון עבור רכישה, שיפוץ או פעולה רפואית הוא עומד מול מספר אפשרויות לגיוס הלוואה. כאשר המושכל הראשון של מרביתנו אומר שמתאים ונכון לפנות לבנק כדי לקבל הלוואה מתאימה. אבל במציאות זה לא תמיד נכון או לא מתאפשר. במקרים כאלו חשוב לזכור כי העולם לא עמד מלכת ואתם לא עומדים מול שוקת שבורה, אתם יכולים לקבל הלוואה מגורם חוץ בנקאי.

אשראי ומסגרת

כאשר נוצר צורך לגייס הלוואה, אך חשוב כי היא לא תפגע במסגרת האשראי שלכם ניתן למצוא הלוואה כזו – הלוואה חוץ בנקאית עונה על הדרישה הזו. והיא מאפשרת לכם לקבל לידיכם את הכסף בלי להשפיע בכהוא זה על חשבון הבנק שלכם. זה אחד היתרונות הבולטים של מימון חוץ בנקאי. כמו כן גורם חוץ בנקאי עשוי לאשר לכם הלוואה בקלות ובלי פרוצדורה מורכבת בהשוואה לגורם בנקאי. גם עובדה זו משפיעה על לקוחות רבים ומניעה אותם לפנות לחברת מימון חוץ בנקאית כדי לקבל הלוואה.

> קראו על משכנתא הפוכה ובדקו התאמה לצרכים שלכם

עלויות ההלוואה

כאשר לוקחים הלוואה יש לשים לב לכך שהעלות של ההלוואה היא גורם מרכזי בשיקולים שלכם. כי ככל שההלוואה יקרה יותר כך אתם נפרדים מסכומי כסף גדולים יותר בגינה. מה שכמובן הופך להיות פעולה לא כדאית ולא משתלמת. כדי למנוע מקרים כאלו יש לבדוק את העלות של ההלוואה ואת אחוזי הריבית לפני שחותמים עליה. אם כי חשוב לדעת כי במרבית המקרים הלוואה בנקאית תהיה זולה יותר מהלוואה חוץ בנקאית, וזאת בגין העובדה שהבנקים כפופים להנחיות והם מנהלים את הפעולות רק על פיהן. ואילו חברות חוץ בנקאיות עשויות לגבות מחירים גבוהים יותר תוך ניצול המצוקה של הלווה והצורך הדחוף שלו בקבלת הלוואה.

אז מה באמת עושים?

אם אתם מתמצאים היטב בתחום ויודעים לחשב עלויות ואחוזים של ריביות – מה טוב, אם לא, יהיה נכון יותר לגשת לבקש את ההלוואה באמצעות יועץ משכנתאות ממולח מטעם תשואות. הוא אמנם גובה תשלום עבור השירות, אבל בעזרתו אתם יכולים לחסוך הרבה כסף ולהשיג הלוואה משתלמת ומתאימה לכם יותר.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...