סירוס כלבים – כמה זה עולה?

סירוס כלבים

בשנים האחרונות נושא סירוס כלבים קיבל מודעות רחבה יותר יחד עם נושאי האימוץ והיחס כלפי בעלי החיים. עמותות רבות שמות כתנאי לאימוץ את נושא הסירוס, במידה ומדובר בגורים, ונוטות להוסיף את סך הסירוס לסל האימוץ. סירוס הוא פעולה כמעט והכרחית עבור הכלבים הזכרים והשינוי שחל בהם לאחר מכן הוא משמעותי.

למה סירוס כלבים חשוב?

לאחר שכלב עובר סירוס, השינוי החל בו ניתן לזיהוי כמעט מהרגעים הראשונים שלאחר הסירוס. תוכלו לזהות שכלבכם רגוע יותר, פחות עצבני וחסר מנוחה וכמו כן, פחות תוקפני. השינוי ההורמונלי אותו עובר הכלב כאשר הוא עובר סירוס גורם לכך שהכלב פחות אגרסיבי ומתון הרבה יותר. 

גם אם אתם ממש רוצים גורים, קחו בחשבון שהרבעת נקבות היא עניין מיותר כאשר יש כל כך הרבה כלבים בחוץ שרק מחכים לבית. וכן, גם גורים. לא רק שהעניין מיותר, אלא גם מסכן את בריאות הכלבה ועל כן, סירוס הכלב יוודא שגם אם ברח מהחצר ומצא לו חברה חדשה, הסיכוי שיקרה משהו הוא די אפסי. 

כיוון שהמודעות לסירוס הכלבים עלתה באופן כה משמעותי, תוכלו לגלות שעל כלב מסורס תשלמו עלות מזערית על החיסונים השנתיים ואילו על כלב לא מסורס סכום כפול ומכופל. זוהי עוד דרך לגרום לאנשים לסרס ולעקר את כלביהם, זאת בעקבות ריבוי כלבים, הרצון להגן על כולם וההבנה שהדבר יהיה בלתי אפשרי ללא עיקור וסירוס. 

סירוס כלבים – כמה זה באמת עולה?

הסכום אותו תשלמו על סירוס כלבים הוא קטן יחסית למה שהוא מעניק הן מבחינת בריאות הכלב והן מבחינת ההנאה שלכם אחד מהשני. במידה והכלב שלכם לא מסורס ואתם מעוניינים לסרס אותו, תשלום אגרת סירוס כלב נעה בין 400 ל-500 שקלים. למידע מקצועי נוסף בקרו באתר קופט!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...