מאיר וילנסקי – טיפים לעסקים

מאיר וילנסקי - טיפים לעסקים

מאיר וילנסקי נחשב לדמות מוכרת ומובילה בעולם העסקים. היום לא ניתן לנהל עסק, ללא ייעוץ מתאים מבעל מקצוע שמתמחה בתחום. מאיר נחשב ללא שום ספק לכתובת המומלצת והאיכותית ביותר בתחום, היום ויש לו וותק של שנים בייעוץ לבכירי המנהלים והמנכלים במשק הישראלי. לא ניתן כלל להשוות בין יועץ עסקים צעיר ולא מנוסה, לבין יועץ בכיר שכבר מכיר את התחום לעומק ומבין היטב כיצד לנוע בתוכו. מאיר יכול להציע לכל בעל עסק ולכל בעל חברה, כיצד לנהוג בסיטואציות מסוימות, מאילו טעויות עדיף להם להימנע וכיצד יש להתייחס להתפתחויות שונות שעלולות להתרחש בשוק. בצורה כזו, כל חברה יכולה להגדיל בצורה משמעותית את הרווחים שלה, היות וניהול מדויק ונבון יותר של הזמן יכול להוביל לתוצאות משמעותיות בשטח. תוכלו לקרוא על כך עוד בקישור זה

מאיר וילנסקי מספק טיפים ועצות לבעלי עסקים

אחד הטיפים החשובים ביותר, הוא לדעת כיצד לנהל נכון את הזמן של המנהלים ושל העובדים. מנהלים רבים מבזבזים שעות יקרות מזמנם בהתעסקות במשימות שוטפות או בחזרה למיילים או לשיחות שקשורות לעבודה. אך למעשה, ניהול נבון יותר של הזמן, יכול להוביל לתפוקת עבודה גבוהה יותר. מומלץ ללמוד כיצד להאציל סמכויות, להעביר משימות פשוטות ושוטפות לעובדים אחרים ולמעשה לפנות את הזמן לצורך קידום ופיתוח העסק. אין שום צורך להתפזר בין המשימות השונות, כאשר הצורך המהותי הוא להשקיע בשימור לקוחות וגיוס של לקוחות חדשים.

טיפ חשוב נוסף הוא להימנע מדחיינות. אנשים רבים בוחרים לדחות את המשימות או המטלות שלהם מיום אחד למשנהו, ובכך הם לעולם לא מצליחים להגיע אליהן. לכן חשוב להחליט כי ברגע שבחרתם לרשום משימה מסוימת בלו"ז שלכם, אתם מחויבים לבצע אותה עד הסוף, ללא שום דחיות. מומלץ לעבוד עם תוכנה ייעודית לניהול העסק, אשר מכילה גם פונקציה של ניהול יומן. בצורה כזו, תוכלו לנהל את המשימות שלכם בצורה יעילה יותר, ללא שום חשש לשכוח ממשימה מסוימת או לא להגיע למשימה אחרת.

לסיכום, מאיר וילנסקי הינו יועץ עסקים בכיר ואיכותי, שיכול לשפר בצורה ניכרת את מצב העסק שלכם. מומלץ להקשיב לעצות שלו, היות והן יכולות לשנות את עולמכם.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...