איך לנהל נכון את הלקוחות בעסק שלנו

איך לנהל נכון את הלקוחות בעסק שלנו

אם אתם רוצים עסק גדול יותר, לא תמיד הדרך היא דווקא להביא עוד ועוד לקוחות, לפעמים הדרך הטובה ביותר היא לשמר לקוחות קיימים שיקנו מכם עוד ועוד. 

כמו כן, להחזיק לקוח חדש עולה הרבה פחות מלהביא לקוח חדש. לכן, הרבה חברות וארגונים שמבינים את זה מתמקדים בחוויית הלקוח כדי שהוא יחזור ויקנה אצלם עד שהוא יהפוך ללקוח קבע של החברה.

כדי לעשות את זה חברות בינה עסקית משתמשות במגוון כלים שמאפשרים להם לעקוב אחרי ההתנהגות של הלקוח, להבין מה מעניין אותו, איזה בעיות הוא רוצה לפתור ובהתאם לזה, להציע לו מוצרים בהתאמה שיש סיכוי גדול שהוא ירכוש אותם.

אז איך אפשר לנהל נכון את הלקוחות בעסק שלכם? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

ניהול נכון של הלקוחות בעסק:

כדי לנהל בצורה טובה את הלקוחות בעסק חשוב לשים לב לכמה פרמטרים מאוד חשובים. ראשית, עליכם לערוך סקרים קבועים ולשאול את הלקוח האם הוא מרוצה מהשירות שנתתם לו. הסקר הזה אמור להכיל שאלות עומק שיגלו ממה הלקוח מרוצה יותר, ממה הוא מרוצה פחות ומה אתם יכולים לשפר בשירות שלכם.

בנוסף, אתם יכולים בכל רכישה של הלקוח לתת לו נקודות או קוד קופון לרכישה הבאה, כך, כבר ברכישה הראשונה, אתם גורמים לו לקנות מכם שוב. זה עובד עבור הרבה מאוד חברות ואין סיבה שזה לא יעבוד בשבילכם.

טיפ נוסף לניהול הלקוחות בצורה יעילה בעסק היא להשתמש בתוכנות שמאפשרות לעקוב אחרי הרכישות של הלקוח אצלכם, לנתח את הנתונים ולהסיק מסקנות. הן גם שומרות על הפרטים הנוספים של הלקוח כמו תאריך יום הולדת וכדומה. למשל פריוריטי

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...