איתור כספים אבודים

איתור כספים אבודים

אם לא שמעת חדשות לאחרונה, כדאי שתדעו שמשרד האוצר מעריך שיש כ-15 מיליארד שקל לערך הנמצאים בחשבונות רדומים ומחכים לבעליהם. כמובן שבכל חודש שעובר חברות הביטוח גובות דמי ניהול ומרוויחות כסף רב מהכספים הללו ולכן אף אחד לא יטרח לעדכן אתכם שהכסף שלכם נמצא בחשבונות אלו. מה שאתם כן יכולים לעשות זה להתעורר על עצמכם, לבצע בדיקה פשוטה באתר של הר הכסף, או לפנות לאתר קפטן חיסכון ולאפשר להם לבדוק את הנושא עבורכם, בחינם לגמרי. במידה ואלה ימצאו לכם כסף אבוד, רק אז תשלמו דמי שירות סמליים (אינם נגזרים מכמות הכסף האבוד שלכם אל דאגה). כך שלמעשה מדובר בווין ווין לשני הצדדים.

"מה הסיכוי שיש לי כספים אבודים?"

אנו יודעים שזה מפתיע לגלות שאולי יש לכם כספים ששוכבים באיזה חשבון רדום ותוך זמן קצר תוכלו לקבל אותם לחשבון. זה תמיד כסף למצוא כסף או לקבל כסף, אולם כאן לא מדובר במזל או מישהו שהשאיר לכם ירושה אלא בכספים שלכם, שעבדתם בשבילם קשה והושקעו עבורכם ופשוט נמצאים שם מבלי שתדעו עליהם. איתור כספים אבודים אורך כיום-יומיים לערך ואנו מזמינים אתכם לאפשר לנו לבצע את הבדיקה בחינם עבורכם.

מדוע אתם רוצים להוציא את הכספים הללו במהירות?

חשוב להבין כי ככל שהזמן עובר חברות הביטוח יגבו יותר ויותר כספים ויתעשרו על חשבון הגב של האזרחים. זה כבר קורה ומיליוני אזרחים לא מודעים לכספים שלהם, אז לפחות אתם תדאגו לעצמכם ולכספים שלכם. בכל חודש שעובר חברות הביטוח גבוהות דמי ניהול של כמה אחוזים על הכספים שלכם, כאשר אתם לא באמת צריכים שהם ינהלו לכם את הכספים שלא ידעתם עליהם כלל. משכו אותם לחשבונכם לפני שהם נעלמים.

כיצד זה מתבצע?

מלאו את הפרטים שלכם באתר של קפטן חיסכון ואנו נבצע את פעילות האיתור עבורכם בחינם. איתרנו לכם כספים אבודים? תשלמו לנו מחיר סמלי על העבודה שגם לנו עולה כמובן זמן וכסף. מלבד איתור כספים אנו גם מראים איך לחסוך כסף ואף עוזרים ללקוחותינו לקבל הצעות מחיר טובות יותר בביטוחים ועל ידי כך לחסוך בהוצאות החודשיות.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
לירז רוזן

לירז רוזן

לירז סטודנטית למנהל עסקים, אוהבת את התחום ומסביב, ושמחה לשתף אתכם בידע שלה.

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...

3 פתרונות שעוני נוכחות למשרד

קיימות מגוון שיטות למעקב אחר נוכחותם של העובדים, כך שלפני התקנה של מערכת חדשה למעקב אחר הנוכחות של העובדים ושעות העבודה שלהם– כדאי להכיר את

קרא עוד »
החזרי מס

מי זכאי להחזרי מס

כל עובד במשק מחויב לשלם מס הכנסה אשר מחושב לפי גובה הכנסותיו בשנת המס. המס מנוכה מדי חודש משכרו של העובד. הניכויים מבוססים על חישוב

קרא עוד »