לוכד לטאות

לטאות הן קבוצה של זוחלים קטנים המכילים ביצה אחת או יותר.

לטאות הן סוג של זוחלים קטנים שנמצאים באזורים הטרופיים. הם נמצאים בדרך כלל באזורים עם לחות נמוכה ורמות אור נמוכות. הם גם ביישנים מאוד ויתחבאו מתחת לאבנים או חפצים אחרים כדי להימנע מטורפים.

לטאות שייכות לקבוצת הזוחלים. הם מאופיינים בגופם המוארך, ברגליים קצרות ובעיניים גדולות. לטאות ידועות בכושר הסתגלות שלהן והן יכולות לחיות גם במים וגם ביבשה.

לטאות בישראל

בישראל יש כ-40 סוגים שונים של לטאות, אולם רובן חיות בטבע והרחק מסביבת האדם. כך שספק אם תתקלו בלטאה גדולה בבית שלכם. מבין כל הלטאות שחיות בארץ הלטאה הנפוצה שתגיע אליכם הביתה נקראת “סממית הבתים” זוהי לטאה בצבע אפור כחול שיכולה גם להיות בעל צבע ורדרד או חום בהיר. לסממית הבתים יש כתמים על גופה וזנבה מחוספס.

איך בוחרים לוכד לטאות?

במידה ומצאתם לטאה בביתכם ואתם מעוניינים להרחיק אותה, תוכלו למצוא בגוגל לוכד לטאות. לוכד לטאות מומלץ ידע לתת להרחיק את הלטאה ללא חומרי הדברה או אמצעים שעלולים לפגוע בה. מלבד זאת הוא יידע לתת לכם טיפים ועצות שימושיות איך להרחיק סממיות מאזור מגורכם.

איך לוכדים לטאה?

במידה והגיעה לטאה אל ביתכם הלוכד אינו ישתמש בחומרי הדברה וגם לא במלכודת דבק על מנת לא לפגוע בלטאה. שלא כמו יצורים אחרים כגון: חרקים ויתושים, כאן הלוכד אינו ירצה להשמיד את הלטאה, רק להרחיק אותה ממקום המגורים שלכם.

לוכד נחשים ולטאות יצליח להרחיק את הלטאה באמצעות ידיו, במידה ומדובר בלטאה שנושכת הוא ייעזר בכפפות.

לסיכום, אם אתם סובלים מלטאות באזור המגורים שלכם, מוטב שתקראו עוד היום ללוכד לטאות על מנת שהוא יגיע וירחיק אותה במהירה. ללוכד לטאות מומלץ יש את הידע, הניסיון הדרושים על מנת להתמודד עם לטאות ולתפוס אותן בצורה יעילה וטובה. 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...