חידוש מטבחים עם טפט – איך זה עובד?

חידוש מטבחים

חידוש המטבח זה תהליך אפשרי וגם נגיש. אם אתם שואלים את עצמכם כמה עולה לשפץ מטבח, אז לא מדובר על סיפור יקר ולא על תהליך מורכב שכרוך בהוצאות רבות. יש דרך לחדש את המטבח, לעצב אותו מחדש ולהפך אותו למקום נעים ומתאים לסגנונות העיצוב העכשוויים. במאמר הבא תוכלו לקרוא על חידוש מטבחים בעזרת טפט. מה זה? איך מיישמים? והאם זה כדאי?

טפט מאז ועד היום

לפני כמה עשרות שנים היו הטפטים פריט דקורטיבי ששימש לעיצוב בתים. אבל כמובן שאין להשוות בין הטפטים שהיו בשנים עברו לבין המוצרים הקיימים כיום בשוק. קשה למצוא קווי דמיון בין הטפטים בעבר לטפטים היום. הקו המאחד הוא כמובן העובדה שמדובר על משטח רך שמצדו האחד הוא דביק ומצדו השני מעוצב. ומדביקים אותו על משטחים שונים כמו קירות, ארונות וכדומה. אבל האיכות, העמידות, הדבק, העיצובים והצבעים – כל אלו שונים ורחוקים כרחוק מזרח ממערב.

כיצד נחדש את המטבח עם טפט?

יש מטבחים רבים בהם הכול טוב ויפה, הארונות איכותיים ונוחים, אין חלודה, עובש או ריחות לא נעימים. אבל זה רק המראה של הארונות שכבר קצת נמאס והרבה מיושן. במקרה כזה אין צורך לחדש מטבח ולא נכון אפילו להחליף רק את הדלתות. אם אפשר לחפות אותן באמצעות טפט – למה ללכת רחוק. הטפט יוצמד לדלתות הארונות ויכסה בצורה מלאה וחלקה את הארונות כולם. התוצאה היא מראה יפה ומעוצב של הארונות. כך שהאורחים שלכם לא יאמינו מהו סכום ההשקעה המינימלי שלכם שהוביל לתוצאה כה נפלאה.

בחירת עיצוב, צבע ודוגמה

כדי להצליח להשיג את המראה הנאה והמוצלח של המטבח חשוב לכם לבחור טפט מעוצב כלבבכם. בבחירת הטפט יהיה עליכם לשים לב לסגנונות עיצוב ולצבעים שונים המוצעים בחנויות. הטפט צריך להית יפה בעיניכם, אבל לא רק – חשוב מאוד כי הטפט יתאים לאווירה הכללית ששוררת במטבח שלכם. שהוא ישתלב עם כל האלמנטים במקום וייראה טבעי ומשתלב.

גם אתם יכולים לשפר את המראה של המטבח שלכם בעזרת טפט לארונות. מדובר על שינוי משמעותי שהעלות שלו מינימלית.

עוד מידע שימושי תמצאו באתר של מטבחי newkit

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...