קיבוצים בישראל ששווה לבקר בהם 

לאורך כל ההיסטוריה של ההתיישבות בארץ ישראל הקיבוצים היו שלובים בסיפורים מרתקים של התיישבות, ביטחון ומאבק על הקמת המדינה ותחיית הציונות ולכן כמעט כל קיבוץ שתבקרו בו יפרוש בפניכם פיסות שלמות מהיריעה של תולדות מדינת ישראל. לכן, אם אתם באמת רוצים ללמוד על הסיפור האמיתי של הקיבוצים ולהראות למשפחה את עומק הקשר לארץ, רצוי מאוד להתחיל בצורה מסודרת לפי אזורים בארץ שבהם תבקרו לחופשה קצרה. קיבוצים בישראל ששווה לבקר בהם נמצאים בצפון, בדרום, במרכז ובמזרח וכדאי לשלב חופשה כזאת עם ביקור שמתוודע לכל פרט.

קיבוצי הצפון – נופים הרריים וירוקים

קיבוצי הצפון הם מהקיבוצים היפים והמרהיבים שיש פה בעיקר משום שהם שוכנים בנופים ירוקים והרריים, והם למדו לנצל את מבנה הטבע ואת הטופוגרפיה על מנת לבנות את הקיבוץ בצורה נכונה וחכמה. חופשות בקיבוצים כאלה מעניקות גם לכם את היתרונות הגדולים בנופים הירוקים של הצפון וביניהם תוכלו למצוא קיבוצים ליד נחלים כמו קיבוץ הגושרים, קיבוץ דפנה, או קיבוץ אפיקים שליד הכנרת, קיבוצים מול נופים ירוקים של שדות והרים כמו רמת יוחנן בעמק זבולון, מעיין ברוך בצפון עמק החולה, קיבוץ חפציבה למרגלות הגלבוע ועוד רבים וטובים.

נופי הדרום והמרכז מחכים לכם

קיבוצים אחרים מציעים נופים אחרים, כמו בהרי ירושלים, השפלה ובנגב, כמו קיבוץ אור הנר בצפון הנגב, קיבוץ דורות בנגב, קיבוץ צובה בהרי ירושלים, קיבוץ גזר ונען בשפלה, ועוד רבים ויפים שכולם קיבוצים בישראל ששווה לבקר בהם וליהנות מהכנסת אורחים נעימה ומהנה. החופשה שלכם יכולה להיות בכל פעם במקום אחר כדי למצות את כל פוטנציאל הנופים והאפשרויות שעומדות לרשותכם בחופשה כזאת. זה באמת נופש כפרי ברמה אחרת לגמרי עם כל החמימות הישראלית והמקומות היפים ביותר בישראל. למידע אודות הטבות בקיבוצים

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...