שירות, איכות ומהירות – ספק אינטרנט ITC הוא הבחירה הבאה שלכם

חיבור אינטרנט טוב, הוא דבר שימושי מאוד כיום. אפילו הכרחי עבור רובנו. לחיי היום יום, ללימודים, עבודה ועוד. מה חשוב לחפש אצל ספק אינטרנט? ומדוע ספק אינטרנט ITC הוא הבחירה הבאה שלכם?

מה חשוב בספק?

ספק אינטרנט, הוא קודם כל ספק, כמו ספקים בתחומים רבים אחרים. יש תכונות מסוימות, אשר מחפשים תמיד אצל ספקים באשר הם. עוד על מה שמציע ספק  itcבהקשר האינטרנט נרחיב מייד ותוכלו גם לבדוק באתר החברה. כרגע, נציג שלוש תכונות חשובות שלה כספק בכלל:

שרות

התקשר עם ספק ואחר כך למצוא ש"אין עם מי לדבר", כמובן לא בא בחשבון. במיוחד ובמיוחד, אם אתם עסק שמחפש חיבור לרשת האינטרנט. לכן, שרות איכותי הוא דבר חיוני ואחד הראשונים שצריך לחפש.

איכות
איכות לכל רוחב השירותים שמציע הספק, חשובה ביותר. בין אם זה איכות חיבור האינטרנט או איכות התמיכה או כל שרות נוסף אחר.

מהירות

מהירות התגובה של הספק עם שירותיו, מתבטאת בשירותים רבים. בהקשר חברת אינטרנט, מדובר במהירות התגובה של הספק לפניות אליו, מקרי תקלה וכדומה.

מה כלול בבחירה?

הזכרנו שרות, איכות ומהירות מבחינת הספק עצמו. בבחירת ספק חיבור לרשת האינטרנט, יש למעשה עוד שלושה היבטים בולטים, אשר קשורים יותר לחיבור האינטרנט עצמו: 

מהירות

מהירות החיבור, אשר צריכה להיות מתאימה עבורכם, גם עבור מצבי הגלישה התובעניים ביותר בהם אתם נתקלים.

עלות

חיבור לרשת האינטרנט הוא כיום קומודיטי. כלומר, שרות במחיר שווה לכל נפש. עם זאת, ברור כי העלות בכל זאת נלקחת בחשבון ואין סיבה לשלם, בעד מהירויות שאין לכם צורך בהן בפועל.

הספק עצמו

בבחירת ספק  itcהיא אחת האפשרויות הטובות שעומדות בפניכם. יש כמובן גם ספקים אחרים. בכל מקרה, חיוני שזה יהיה ספק אמין, מקצועי ואיכותי, שעליו תוכלו לסמוך. שימו לב, שספקים כמו ITC מציעים גם שרות של "ספק תשתית" וגם שרות של "ספק אינטרנט". זה לא אותו דבר!

מה עוד זמין?

תמיד כדאי לבדוק האם ספק האינטרנט מציע עוד שירותים שיעניינו אתכם. שירותים כאלה, עשויים להשלים את חיבור האינטרנט בדרכים שימושיות ומעניינות. כמו כן, האפשרות לצרוך כמה שירותים מאותו ספק, מפשטת עניינים עבורכם. למרות היותה ספק אינטרנט  Itcמציעה גם שירותים שמעבר לשרות חיבור פשוט לרשת האינטרנט. שירותים אלה כוללים בין השאר

סינון תכנים

שרות אנטי ספאם iGuard הוא שרות של סינון גישה לתכנים מסוכנים באינטרנט. שרות כזה מכונה לעתים בקרת הורים והוא יכול לשמש הורים בכדי לצמצם גישה לתכנים לא ראויים. הסינון מבוצע בהתאם להגדרותיכם וניתן לנסותו בחינם למשך כחודש.

שירות כתובת IP קבועה ("סטטית")

שרות כזה, עשוי להיות שימושי עבור מי שעוסקים במשחקי מחשב ברשת האינטרנט. הוא עשוי לסייע גם למטרות טכניות רבות נוספות, כגון שליטה מרחוק על מצלמת אבטחה או שיתוף מדפסת רשת.

במיוחד לעסקים

אם כבר מדברים על שירותים מיוחדים, עבור עסקים באופן ספציפי, ITC מציעה גם:

  • IPVPN – שרות  Virtual Private Networkאשר יוצר עבורכם רשת פרטית וירטואלית, להצפנת והגנת תקשורת המידע של העסק.
  • פרימיום Wi-Fi לעסקים – שרות הקמת רשת אלחוטית מאובטחת ותמיכה לשימוש ברשת כזו. כך ניתן להתחבר בקלות לאינטרנט מכל מקום בעסק ודרך כל מכשיר. ניתן אף להציע זאת, כאופן חיבור חינמי ונוח למי שמבקרים בעסק.

לסיכום

כפי שראיתם, יש לא מעט סיבות טובות לבחור ב-ITC כספקית האינטרנט הבאה שלכם. אז כדאי לנסות.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...