שימוש בכלים ושירותים טכנולוגיים מתקדמים הנה חשובה מאוד לכל בית עסק כיום. עסקים קטנים העושים שימוש בכלים כאלו יכולים להתנהל בתקציב קטן כמו עסקים גדולים ואילו עסקים גדולים ללא השימוש בכלים הללו עשויים להיות חשופים לשירות לקוי, עבודה לא מספיק מקצועית ואבטחת מידע חלשה מאוד בעסק העשויה לפגוע בו בטווח הארוך. אחד מהשירותים המתקדמים לעסקים כיום היא שימוש במרכזיה וירטואלית לעסק, ראו כאן דוגמא.

מהי מרכזיה וירטואלית?

מרכזיה וירטואלית היא מרכזיה המבוססת IP הממוקמת על חוות שרתים. חוות השרתים יכולה להיות בישראל או ברחבי העולם והיא מחברת בין הכלים והשירותים הטלפוניים השונים של העסק למקום אחד, כולל גיבויים, עדכונים ושירותים מיוחדים. ניתן לחבר אל המרכזייה הזו טלפוני מנהלים, טלפונים סלולריים רגילים, טלפונים אנאלוגיים, טלפוני תוכנה ועוד. השימוש במערכת זו משפר את הפרודוקטיביות בעסק, משפר את השירות ללקוחות ומסייע בהגדלת המכירות ובזמינות העובדים והעבודה מכל מקום. 

היתרונות והשימושים של מרכזיה וירטואלית בעסק:

האם מערכת זו מהימנה מספיק לעבודה עם הלקוחות ובעסק בכלל?

שימוש במרכזיה וירטואלית נחשבת למהימנה ואף חשובה מאוד לבתי עסק רבים. השימוש במערכת זו גם מקליט את השיחות בין העובדים ללקוחות לצרכי בקרה ושיפור השירות, משפרים את אבטחת המידע בעסק ומגבים את הכול בעזרת שרת וירטואלי בענן