השקעות בישראל

השקעות בישראל

המאמר באדיבות SKN

בעולם הגלובלי, כל אחד יכול להשקיע די בקלות בכל מקום בעולם. יחד עם זאת, העובדות מדברות בעד עצמן – מרבית הישראלים יעדיפו בראש ובראשונה לבצע השקעות בישראל. אם אתם רוצים לשפר את התשואה ולתת לכסף שלכם לעבוד עבורכם, קבלו כמה עקרונות מובילים. 

  1. קודם כל – הגדירו טווח השקעה 

לפני שאתם מבצעים השקעות בישראל, חשוב שתגדירו טווח השקעה. כלומר, האם אתם רוצים לראות את פירות ההשקעה בעוד שנה או בעוד שנתיים? או שאולי אתם מוכנים לחכות בסבלנות עשר שנים או יותר? ישנם אפיקים שיתאימו לאנשים בעלי יותר סבלנות ואחרים יתאימו לאנשים שרוצים לראות תוצאות מהר יותר. 

  1. הגדירו את רמת הנזילות 

לפני שאתם בוחרים השקעות בישראל, הגדירו גם את רמת הנזילות שאתם רוצים. רמת הנזילות מוגדרת בתור פרק הזמן שבו אפשר להפוך את ההשקעה למזומן ביד. לדוגמא – השקעה במניה בבורסה נחשבת לנזילה מאוד. אפשר לקנות היום ולמכור מחר (או אפילו היום). לעומת זאת, השקעת נדל"ן לוקחת זמן. אי אפשר בדרך כלל לקנות או למכור מהיום למחר. זה יכול לקחת שבועות ולפעמים חודשים ויותר. 

  1. שימו לב רמת סיכון 

לפני שקופצים למים עם השקעות בישראל, הגדירו את רמת הסיכון שעימה תרגישו בנוח. שימו לב שככל שההשקעה נחשבת מסוכנת יותר, כך המשקיע צריך לצפות לפיצוי גבוה יותר בדמות ריבית או תשואה משופרת. ניתן להקטין את רמת הסיכון על ידי הגדרת אסטרטגיה של השקעה או על ידי בניית תיק השקעות

טיפ חשוב – אם אתם נעזרים במומחים או יועצים, ודאו כי הם יועצים מומחים בעלי הכשרה ורישיון ניהול תיקים או השקעות. זה בפני עצמו מקטין את הסיכוי בהשקעות, שכן הן מבוצעות יותר באחריות. 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...