מידע על פיצויים ליוצאי רומניה

מידע על פיצויים ליוצאי רומניה

בנסיבות מסוימות ניצולי שואה יוצאי רומניה זכאים לקצבה מממשלת רומניה, וזאת במידה ועומדים בתנאים שהעמידה הממשלה. גובה הקצבה לה זכאי ניצול השואה תלוי באיזו תקופה היה ניצול השואה ברומניה ועם אילו נסיבות רדיפה נאלץ להתמודד במהלך הזמן הזה.

הזכאות לקצבה היא לכל ניצול שואה אשר חווה רדיפה על בסיס אתני בין השנים 1940 ל – 1945. תהליך קבלת הפיצויים כרוך בהגשת תביעה למוסד לביטוח הלאומי ברומניה, לצד מילוי טפסים והגשת מידע רב אודות ניצול השואה. כל התהליך לקבלת פיצויים מגרמניה ליוצאי רומניה יכול להיות מסורבל בעבור ניצולי שואה, ובדיוק בשל זאת ישנן חברות אשר מסייעות בתהליך.

הופכים את התהליך לפשוט יותר

אם אתם לא רוצים להתעכב על פרטים לא ברורים או לתת להבדלי השפה להקשות עליכם בקבלת הפיצויים המגיעים לכם, דעו לכם כי ניתן פשוט לפנות אל חברה מקצועית שמתמחה בעבודה מול המוסד לביטוח לאומי ברומניה ומיצוי כל הזכויות של ניצולי שואה. כך תוכלו לדעת שאתם עושים הכול כשורה.

כמובן שכאשר אתם בוחרים לתת לחברה מקצועית בתחום לעזור לכם עם התהליך הזה, אתם פשוט מייעלים פלאים את כל הדרך שתצטרכו לעבור עד שתוכלו לקבל את הקצבה המיוחלת. כך שאם אתם לא רוצים להקשות על עצמכם עם התהליך, אין ספק שיהיה כדאי לכם לפנות אל מקצוענים בתחום.

אל תוותרו על מה שמגיע לכם

אם אתם לא בטוחים האם מגיע לכם קצבה מממשלת רומניה, יהיה כדאי לכם לברר את כל הפרטים עם חברה שמתמחה בקבלת פיצויים לנפגעי שואה מגרמניה. בדרך הזו תוכלו לברר בדיוק האם מגיע לכם כסף וזה בוודאי יוכל לעזור לכם להבין בדיוק מה אתם צריכים לעשות מבחינתכם, במידה ואתם זכאים לכסף.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...