איך תמצאו משרה בתחום המכירות? 

מאז שאתם זוכרים את עצמכם כולם אמרו לכם שאתם יכולים ״למכור קרח לאסקימוסים״? ברור לכם שלא משנה מה מבקשים מכם למכור, כי אתם פשוט טובים בזה? אם כך, ברור מדוע תרצו לעבוד בתחום הזה. לכל אחד מאתנו יש נטייה טבעית לתחומים מסוימים ולכן ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תרצו לעבוד בתחום שאתם טובים בו. מה שכן, נשאלת גם השאלה הטבעית: איפה מחפשים מודעות של דרושים אנשי מכירות? האם כל מודעה כזאת יכולה לעניין אתכם ולהיות רלוונטית? ואיפה באמת מחכות לכם האפשרויות הכי חמות וטובות שיש היום? אם גם אתם בדילמה, כמו אחרים, ואם אתם רוצים שהחיפוש יהיה מהיר, כדאי שתדעו: אונליין זו הדרך הנכונה. 

למה כולם מחפשים היום עבודות באינטרנט? 

למען האמת, זה לא משנה אם מעניין אתכם להיות מוכרים של מוצרים שונים או שאתם רוצים להשתלב בעולם ההייטק. זה גם לא ממש חשוב אם אתם יודעים לומר לבד מה דרוש לכם או לא. מה שכן משמעותי, זה שתכירו את היתרונות של חיפוש עבודות שונות ברחבי הרשת. ראשית, יש היום מגוון רחב של עמודים ושל פורטלים שעוסקים בתחום הדרושים והמשרות. שנית, אם אתם יכולים להיכנס אל פורטל דרושים ולמצוא שם הכול בקלות ובמינימום מאמץ, איפה כאן הדילמה? אנשים לא במקרה מחפשים משרות אונליין, שכן יש לכך כמה יתרונות בולטים. ראשית, החיפוש נעשה בכל שעות היממה ומכל מקום. לכן, אפילו אם התינוק העיר אתכם בלילה ואתם לא נרדמים, תוכלו לנצל את הזמן ולהיכנס לפורטל של דרושים. כך תוכלו לחפש את המודעה הנכונה לכם, לענות עליה ואולי אפילו תתקבלו לעבודה. 

האם גם עבור פורטל של דרושים צריך קורות חיים? 

כמו לא מעט אנשים אחרים, אתם מתלבטים לגבי הסוגיה הזאת? אתם לא זוכרים מתי באמת היו לכם קורות חיים מעודכנים? אפשר להבין ללבכם. לכן חשוב שתדעו: יש משמעות לקורות חיים מעודכנים. אחרי הכול, מה שעושה עבורכם פורטל של דרושים, זה את הסינון הראשוני. מצד אחד הוא עושה זאת עבורכם ומצד שני הוא עושה זאת עבור המעסיקים. זה ברור שאם המעסיקים מקבלים אינספור פניות, הם יצטרכו לסנן ביניהן בצורה כלשהי. זו הסיבה שבגללה כדאי יהיה להכין קורות חיים מעודכנים, ורצוי מאוד לעשות זאת בצורה רצינית. החדשות הטובות הן שהיום, בפורטלים שונים של חיפוש עבודה, יש גם הסברים מעמיקים לגבי כתיבת קורות חיים ורצוי להיעזר בכך. 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...