איך בוחרים את הספק הנכון להזמנת חומרי ניקיון למשרד?

איך בוחרים את הספק הנכון להזמנת חומרי ניקיון למשרד?

אין ספק שמשרד בשונה מבית דורש ניקיון יום יומי ועל בסיס קבוע. שכן, לא מעט האנשים בישראל ובכלל בעולם מבלים את רוב היום שלהם בתוך משרדים. כמובן שלא עוזרי המשרד זקוקים לנקות בעצמם את המשרד ולרוב יש חברות ניקיון שמציעות שירותי ניקיון עבור משרדים, ורוב החברות מעדיפות לעשות שימוש בחברות אלו. 

מכיוון שהרבה עובדים אינם מרגישים שהמשרד הוא שלהם, הם אינם טורחים לשמור עליו נקי יותר מידי לאורך היום, ובסוף כל יום ולפעמים גם במהלך היום עוברת חברת הניקיון ומנקה את המשרד על מנת להעניק לו מראה סביר.

אבל לא תמיד חברת הניקיון מנקה באמצע היום, אלא צריך לחכות שהמנקה יגיע בסוף היום, מה שאומר שיש צורך תמיד בחומרי ניקיון בהישג יד.

איך משיגים כאלו?

אין צורך ביותר מידי חומרי ניקיון, אבל תמיד עדיף שיהיו חומרי ניקוי למשרד כדוגמת סמרטוטים, חומרים לניקוי רצפה או פרקט, לניקוי זכוכיות וניקוי כתמים. 

כיום קיימים ספקים רבים להזמנת חומרי ניקיון למשרד, אין ממש שוני במוצרי שמתמשים במשרדים לאלו של הבית, עם זאת בין הספקים יכול להיות שוני מאוד גדול באספקת מוצרי הניקיון.

מה השוני בין הספקים?

השוני הוא בעיקר במחירים ובמוצרים שהם מוכרים. כמובן שאתם רוצים לקבל את המוצרים הטובים ביותר, במחיר הטוב ביותר ובזמן הקצר ביותר מרגע ההזמנה. 

כמובן, שספק טוב של מוצרי מכולת לעסק ידע להתאים לכם את חומרי הניקיון הדרושים למשרד שלכם, ואת הכמויות לפי גודל המשרד, כמות העובדים וכדומה. 

חשוב מאוד לבדוק עם איזה חברות נוספות הספק עובד ולבקש המלצות, ככל שהוא עובד עם יותר חברות, הדבר מצביע על כך שהוא אמין יותר, רציני יותר וככזה שאפשר לסמוך עליו כאשר עובדים איתו. 

אם הספק לא לרוחכם, אפשר תמיד להחליף אותו.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...