איך לבחור מיתרים לגיטרה בס ?

מיתרים לגיטרה בס

גיטרה היא אולי כלי הנגינה הכי פופולארי והכי נבחר על ידי אנשים שלומדים לראשונה לנגן על כלי נגינה. יש סוגים רבים של גיטרות, דבר שרק מחזק את האהבה והדרישה לכלי הנגינה הזה, כאשר כל אחד יכול לבחור לעצמו את הגיטרה שאליה הוא מרגיש הכי מחובר. בין גיטרה חשמלית, גיטרה קלאסית וגיטרה אקוסטית יש גם גיטרה מסוג בס שמייצגת רשימה מאוד ארוכה ומכובדת של נגני בס ידועים ומוכרים מכל רחבי העולם. איך יודעים איזה מיתרים יש לבחור עבורה לאחר שכבר אלה הקיימים התיישנו? יש שתי דרכים לדעת.

נכנסים אל חנות עם ציוד מגוון 

השיטה הכי בדוקה לצאת עם מיתרי גיטרה נכונים לכל נגן גיטרה בס היא פשוט להגיע אל מקום שבו יש ציוד רחב שכולל את הסוגים השונים של מיתרים, כולל הסוגים עבור גיטרה בס, בדקו באתר זה. החל ממיתרי אליקסיר המגיעים בשלוש סדרות שונות, ועד למיתרי דדריו שמציעה מגוון נרחב משל עצמה עבור נגני גיטרה בס לשם התאמה של סגנון אישי לכל נגן, חנות שמספקת את המלאי הכי נרחב היא מקום שבו יכולים לדעת מה לבחור מתוך מה שכבר רגילים ומכירים בנגינה על גיטרה.

מתייעצים עם המומחים

רק מתחילים לנגן בגיטרה בס ועדיין לא ממש בטוחים כי הבחירה הנוכחית היא הכי טובה עבורכם? לא צריכים להמשיך ולעסוק בניחושים כאשר יש מקומות שבהם פועלים אנשים שמטפלים בגיטרות ובאנשים שמנגנים עליהם במשך של עשרות של שנים. במקומות כאלה יש לא רק את הסוגים השונים של מיתרים לגיטרות בס אלא גם את הידע הנרחב לגבי ההתאמה של המיתרים הכי רלבנטיים, שכאמור, צריכים להיות שמישים למשך של תקופה ארוכה שלא כמו יתר המיתרים עבור גיטרות מסוגים אחרים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...