עד כמה אימון למכירות באמת עוזר?

1934888-min

נדמה כי כולם כל הזמן קונים והאמת לא רחוקה מהמציאות. יש תחושה כי עולם הקניות והשופינג נמצא כל הזמן סביבנו. בנייד, במחשב, דרך מסכי הטלוויזיה, בשיחות טלפון ובמרכזי הקניות שצצים וגדלים כל הזמן. 

יכולות המכירה

לא הרבה אנשים ניחנו ביכולת למכור קרח לאסקימוסים ומכירות זאת אומנות שיש להתמקצע ולשכלל כל הזמן. לקוחות נהיים חשדניים יותר ויותר, עומדים על המקח ולא קונים בקלות. באימון מכירות תלמדו כיצד לרכוש את אמונו של הלקוח, לפרק את התנגדויותיו, איך לגרום לו להאמין במוצר שלכם דרך הרצונות והאמונות שלו וכיצד לסיים מכירה מוצלחת, עם לקוח שבע רצון. 

מכירות פה ומכירות שם מכירות בכל מקום

חשוב לדעת שכישורי מכירות פרונטליים לא תמיד מהווים בטוחה לכישורים לנושא מכירות בטלפון. מאמן מכירות מקצועי יכול להקנות לכם כלים המתאימים לסוג המכירות אתו אתם משתמשים ולבדוק אולי תוכלו לנצל פלטפורמות נוספות כדי לשווק ולמכור את המוצר שלכם. 

מה עושים באימון מכירות

כשתבחרו באימון מכירות עליכם לבחור באנשי מקצוע מתמחים בתחום ייעוץ עסקי ומכירות וחשוב לוודא איתם כי אימון למכירות מתבצע גם באופן מעשי בצורת סימולציות. במסגרת אימון המכירות תלמדו כיצד להגדיר יעדים ומטרות, תכינו תסריטי שיחה אפשריים, תלמדו מהן ההתנגדויות של הלקוחות וכיצד אפשר למצוא את הדרך הנכונה כדי להתגבר עליהם.חשוב לדעת כיצד משמרים לקוחות קיימים ואיך אפשר להגדיל את מערך המכירות. תהליך המכירה לא מסתיים כשהלקוח מקבל את השירות או המוצר, אלא זהו תהליך מתמשך כשהלקוח חוזר או ממליץ לחבריו ולסביבתו לרכוש גם הם את המוצר, לכן המגמה היא להכיר, ללמוד ולדעת גם כיצד מטפלים בתלונות ואיך הופכים לקוח עצבני ללקוח מרוצה. למידי נוסף תכלית ייעוץ אסטרטגי

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...