איך עובד ניהול מוניטין

איך עובד ניהול מוניטין

כבר הרבה זמן שאתם שוקלים לעזוב את העבודה ולחפש משהו חדש ומרענן. שלחתם המון קורות חיים, אבל בינתיים אף אחד לא התקשר. אם במהלך יום עבודה אחד כשהיה לכם מאוד משעמם, או שהאנרגיה והתפוקה המקצועית שלכם לא הייתה בשמיים, החלטתם להיכנס לגוגל ולהקליד את שמכם במנוע החיפוש. רוב הסיכויים שהתוצאה הראשונה שעלתה הראתה את עמוד הפייסבוק שלכם, אולי אח"כ גם איזה פורום שפרסמתם שם שאלה לגבי מוצר מסוים אך מיד לאחר מכן מופיעה תוצאה שהדהימה אתכם לחלוטין!

אותה תוצאה מתחילה עם המילים "פסק דין" ועוד כמה מושגים ומונחים מעולם המשפט. לחיצה על התוצאה מובילה אתכם לעמוד מאמר של פסק דין שהתקיים נגדכם לפני כמה שנים, כאשר הייתם צעירים ושטותניקים והחלטתם לרסס בניין שלם בצבעי גרפיטי.

מה עושים? דווקא עכשיו המידע הישן והמזיק הזה מופיע עליכם בכל רחבי האינטרנט כשאתם מחפשים עבודה חדשה? יש דרך לתקן את זה ולהעלים את המידע הזה?

קראו עוד בנושא https://industrialstrengthsem.com/twenty-five-advantages-of-organic-seo-that-you-have-to-know-about/

מהו ניהול מוניטין

כאשר אנשים נתקלים בתוצאות ומידע שלילי שמופיע עליהם ברשת האינטרנט, ובמיוחד עסקים וחברות שונות, אין ספק כי דבר כזה יכול להזיק מאוד לאותם אנשים או עסקים. כיום בעידן האינטרנט, כולם מחפשים כל דבר ברשת. גם כאלו המתחילים לצאת ולבסס קשר זוגי עם בן או בת זוג חדשים, הנטייה היא מיד להקליד את השם שלו/ה בשורת החיפוש באינטרנט ולראות מה יצא.

אף אחד לא רוצה שיופיעו עליו דברים שליליים. ביקורות שליליות פוגעות בשם הטוב של האדם או העסק, ובמוניטין שלו. בדיוק לשם כך קיים נושא ניהול מוניטין. ניהול מוניטין ברשת מתייחס לכל אותו מידע ותוצאות שליליות המוצגות על בנאדם ברשת האינטרנט. כדי "לטפל" בכל אותם אזכורים שליליים, יש צורך לבצע ניהול מוניטין יעיל כדי לדחוק את כל אותם דברים שליליים לתחתית תוצאות החיפוש ברשת.

האם כל אזכור שלילי עלינו מופיע ברחבי האינטרנט?

מכיוון שרשת האינטרנט פעילה כבר שנים רבות, וודאי אתם פעילים בה כבר הרבה מאוד זמן. לכן נשאלת השאלה האם כל דבר שלילי שקיים עלינו יכול להימצא כך בקלות ברשת? מספיק רק להקליד את השם שלנו ולקבל את כל אותן תוצאות שליליות?

התשובה היא לא בהכרח. מכיוון שמנוע החיפוש של גוגל עובד על פי דירוג ומיקום של אתרים חזקים בראש תוצאות החיפוש, כך גם כל המידע השלילי שקיים עליכם ברשת יופיע באותם אתרים חזקים במידה וקיימים כאלה. אם המידע השלילי קיים בעיקר בכל מיני פורומים או בלוגים נישתיים, הבעיה היא פשוטה בהרבה.

כיצד ניתן לשפר את המוניטין באינטרנט

כפי שנאמר, אם המידע השלילי מופיע באתרים חזקים וגדולים שממוקמים לרוב בראש תוצאות החיפוש כמו אתר מאקו, אתרי חדשות ועוד – מומלץ לפנות ישירות אל בעלי אותו אתר המופיע בו אזכור שלילי עליכם, ופשוט לבקש שיסירו את המידע הזה.

אם אותם אזכורים שליליים מופיעים בכל מיני פורומים ובלוגים שונים, תוכלו לפרסם תגובות או מאמרים חדשים ברחבי הרשת כמו פרופילים באתרים כמו טיולים, לימודים, מחשבים או כל תחום אחר שאתם אוהבים. מכיוון שגוגל מדרג רשתות חברתיות שונות בראש תוצאות החיפוש, תוכלו לפתוח עמודים עם השם שלכם ברשתות אלו ולעלות פוסטים או סרטונים שונים שיוכלו להופיע בראש תוצאות החיפוש – במקום אותם אזכורים שליליים שקיימים כעת.

אולי יעניין אתכם המידע בלינק > http://actualic.co.il/השוואת-מחירי-תקשורת/

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אם הגעת עד לפה, אולי תמצא עוד מאמר מעניין...